3 gelin, 3 damat, 1

Giriş Tarihi: 27.9.2016
3 gelin, 3 damat, 1 düğün

’da, babalarının “Birinizi diğerinden ayırmadım” diyerek aynı gün evlenmelerini istediği ikisi ikiz üç kız kardeş, dünyaevine girdi

'nın Milas ilçesinde kuaförlük yapan 20 yaşındaki ikizler ve Elçin Yaşar ile 24 yaşındaki ablaları Burçin Yaşar, yaza çıkarken ailelerine evlenmeye karar verdiklerini bildirdi. Bunun üzerine babaları İdris Yaşar da kızlarını aynı anda evlendirmek istedi.

İSTEMEYE DE BİRLİKTE GİTTİLER
Babanın isteği doğrultusunda 3 damat adayının ailesi, kızları istemeye birlikte gitti. Ardından 2 ay önce aynı anda nişan töreni yapan 2 kız kardeş, yüzükleri de birlikte taktı. Hazırlıklarını tamamlayan aileler, 3 kız kardeşin lerini de önceki akşam birlikte yaptı. Yaşar ailesinin Arslanyaka Mahallesi'ndeki evinde yapılan alışılmışın dışındaki düğünde, Burçin Yaşar İbrahim Zungur'la, Elçin Yaşar Kenan Döndü'yle, Gülçin Yaşar da Selçuk Kovancı'yla hayatını birleştirdi. Pastaların kesilmesi ve takı töreninin ardından kendilerini piste atan 3 gelin ve 3 damat, davetlilerle birlikte oynayarak doyasıya eğlendi. Gelinlerden abla Burçin Yaşar, "Bizim aynı anda nişanlanıp aynı anda evlenmemiz babamızın fikriydi. Biz de daha eğlenceli olacağını düşünerek ve eşlerimizin de fikirlerini alarak, aynı anda düğün yapmayı karar verdik. Allah babamıza aynı günde üçümüzün mürüvvetini görmeyi nasip etti. Çok mutluyuz" dedi. Gülçin ve Elçin Yaşar da "Babamızın isteğini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 gelin, 3 damat, 1 düğün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN