Karaca’nın eski eşine soruşturması

Giriş Tarihi: 27.9.2016
Karaca’nın eski eşine hırsızlık soruşturması

Şarkıcı Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, arkadaşından kullanmak için ödünç aldığı 60 bin lira değerindeki fotoğraf makinesi ve lensleri iade etmediği iddiasıyla adliyelik oldu

Şarkıcı Işın Karaca'nın fotoğrafçı olan eski eşi Sedat Doğan, kendisi gibi fotoğrafçı olan arkadaşı Ali Haykır'dan, yapacağı profesyonel çekim için fotoğraf ekipmanı istedi.

'GERİ VERİRİM' DEDİ
Işın Karaca ile olan arkadaşlığına güvenen Ali Haykır, Sedat Doğan'ın bu isteğini kabul etti. İkili, 4 Haziran günü İstinye'de bir kafede buluştu. Sedat Doğan çekim bittikten sonra ödünç aldığı eşyaları Haykır'a iade etmek üzere fotoğraf makineleri, lensler ve laptopları teslim aldı. Fakat Doğan, çekimlerin bitmesine rağmen ödünç aldığı makineleri iade etmedi. Bunun üzerine Ali Haykır sürekli Sedat Doğan'ı telefonla aradı. Ancak Sedat Doğan, Haykır'ı oyalıyordu; aradığında telefonlara çıkmıyor, boşandığı eşi Işın Karaca'yla birlikte yaşamıyordu. Ali Haykır, geçtiğimiz günlerde İstanbul Taksim'de bir otelde konakladığını öğrendiği Doğan'ın yurtdışına gitmek üzere hazırlık yaptığını duyunca savcılığa başvurdu. İfadesine başvurulan Ali Haykır, Sedat Doğan'ın eşiyle arasında olan arkadaşlığına dayanarak profesyonel makine istediğini; değeri 60 bin lira olan makineleri aralarındaki güvenden dolayı teslim ettiğini söyledi.

'YURTDIŞINA ÇIKABİLİR'
Ali Haykır, aldıklarını iade etmeyen Sedat Doğan'ın bir de yurtdışına kaçacağını öğrendiğini anlattı. Sedat Doğan'ın yakalanmasını ve mallarının kendisine iade edilmesini isteyen Haykır'ın şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karaca’nın eski eşine hırsızlık soruşturması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN