102’lik ninenin kelepçe hayali gerçek oldu

Giriş Tarihi: 10.10.2016
102’lik ninenin kelepçe hayali gerçek oldu

’li yaşlı kadın i arayarak “Ölmeden önce yapmam gerekenler listesinde tutuklanmak var. Lütfen beni tutuklar mısınız” dedi. Polis, 102’lik nineyi kıramadı...

'de 3 torunu olan 102 yaşındaki Edie Simms, St. Louis Metropolitan Emniyet Müdürlüğü'nü arayıp "Ölmeden önce yapmam gerekenler arasında tutuklanmak var. Lütfen beni tutuklayın" dedi. yaşlı kadını kırmadı ve evine gidip Simms'i sembolik olarak tutukladı. Karakol yerine bakımevine götürülen Simms, günün sonunda tekrar evine bırakıldı. Basının ilgi gösterdiği olayın ardından Simms, kendisine yöneltilen "Polis aracındaki seyahatiniz nasıldı?" sorusunu "Ah muhteşemdi, kelepçeler falan çok güzeldi" şeklinde yanıtladı. Simms'i tutuklayarak bakımevine götüren polis memuru John McLaughlin ise "Bu etkinlikten en az Bayan Simms kadar mutlu olduk" dedi.

YARDIMSEVERLİĞİYLE TANINIYOR
Evde yaptığı örgüleri, bakımevlerine yollayan ve şimdiye kdar 400'den fazla el yapımı hediye gönderdiğini söyleyen Simms yardımseverliğiyle tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde bir üniversiteye giderek konuşma yapan Simms, orada da yardım etmenin güzelliklerini anlattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
102’lik ninenin kelepçe hayali gerçek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN