Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da Refakatçi Oteli açıldı

Bölge Devlet Hastanesi bünyesine yapımı tamamlanan Refakatçi Oteli ve Nükleer Tıp , Vali Ahmet 'in de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Giriş Tarihi: 18.10.2016 12:23 Güncelleme Tarihi: 18.10.2016 12:26
Batman'da Refakatçi Oteli açıldı

Otel ve n açılış törenine, Vali Ahmet , Yardımcıları, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hakan Pamukçu, kamu kurumlarının yöneticileri ve çok sayıda hayırsever iş adamı katıldı. İlk olarak Nükleer Tıp Merkezi'nin açılışını yaparak merkezde incelemelerde bulunan Vali Deniz, yetkililerden bilgi aldı. İncelemeler sırasında tedavi gören hastalarla da yakından ilgilenen Vali Deniz, 'Geçmiş olsun' dileğinde bulundu. Vali Deniz ve beraberindekilerle birlikte daha sonra Bölge Devlet Hastanesi yerleşkesinde hayırsever iş adamlarının katkılarıyla yapılan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli refakatçi otelinin açılışını yaptı.


Açılışta konuşan Vali Ahmet Deniz, 'a yapılan sağlık yatırımları hakkında bilgi vererek, 300 yataklı Kadın Doğum Hastanesi'nin yapım çalışmalarının devam ettiğini, 200 yataklı hastane ihalesinin ise birkaç ay içerisinde yapılacağını söyledi.

Vali Deniz, şöyle dedi:
"Vatandaşımızın sağlık hizmeti aldığı hastanelerin hijyenik olması önemlidir. Çalışanlarımızın güler yüzle hizmet veriyor olması en güzelidir. Vatandaşa hizmetin en iyisini sunmak bizlerin asli görevidir, onların hayır duasını almak için çalışıyoruz. Hastanemizin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören hastalarımızın yakınları refakatçi otelimizden ücretsiz olarak faydalanacaklardır."Vali Deniz, konuşmasının sonunda otelin yapılmasında katkı sunan hayırsever işadamlarına ve emeği geçen yetkililere teşekkür etti. Vali Deniz, konuşmadan sonra, otelin yapımına katkı sunan hayırsever işadamlarına birer plaket verdikten sonra hastanenin Hemodiyaliz Ünitesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batman'da Refakatçi Oteli açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN