Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gündemi ATV Ana Haber’den izledi

Cem Öğretir’in sunumuyla ekrana gelen atv Ana Haber Bülteni ’yi şoke eden minik Irmak cinayetinin ayrıntılarının da yer verildiği perşembe akşamki yayınıyla en çok izlenen program oldu

Giriş Tarihi: 22.10.2016
Türkiye gündemi ATV Ana Haber’den izledi
Cem Öğretir'in sunumuyla ekrana gelen atv Ana Haber, perşembe akşamı reytinglerde birinci oldu. Sunuculuğunu Cem Öğretir'in yaptığı atv Ana Haber, 20 Ekim Perşembe günü yayımlanan tüm programları geride bıraktı. atv Ana Haber, Tüm Kişiler'de 6.58 izlenme oranı ve 19.75 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de 5.40 izlenme oranı, 18.15 izlenme payı ve 20+ABC1'de 5.88 izlenme oranı, 19.11 izlenme payı alarak 100 program arasında en çok izlenen yapım oldu. atv'de yayımlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında önceki gün yine bir cinayet aydınlanmıştı. Manisa'nın Alaşehir ilçesinde evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3.5 yaşındaki Irmak Kupal'ın bulunabilmesi için birkaç gündür polisler tarafından arama çalışması yapılıyordu. Televizyoncu Müge Anlı da küçük Irmak'ı bulmak için ekibiyle birlikte olayı araştırıyordu. Anlı'nın Irmak'ı kaçırdığından şüphelendiği Himmet Aktürk, önceki gün programın reklam arasında cinayeti itiraf etti. Küçük kızı öldürüp, Sarıkız Çayı'nın kenarında bulunan bağın içine gömdüğünü itiraf eden Aktürk, stüdyoya gelen polisler tarafından gözaltına alınırken, çayın çevresindeki geniş alanda özel eğitimli köpeklerle arama çalışması başlatıldı. Ekipler şu ana kadar Irmak'ın izine rastlayamadı. atv Haber,'nin sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenilirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam etti. Anlı'nın programında ekrana gelen kan donduran itirafın ayrıntıları da perşembe akşamı Ana Haber Bülteni'nde izleyiciyle buluştu.

KAN DONDURAN İTİRAFIN AYRINTILARI
3.5 yaşındaki Irmak Kupal'ın katili Himmet Aktürk, Müge Anlı'nın programında cinayeti itiraf etmişti. Cem Öğretir'in sunumuyla ekrana gelen atv Ana Haber de perşembe günü bu kan donduran itirafın ayrıntılarını izleyiciyle buluşturdu. atv Ana Haber bu yayınıyla perşembe günü hem Tüm Kişiler'de hem de AB grubunda en çok izlenen program oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye gündemi ATV Ana Haber’den izledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN