Türkiye'nin en iyi haber sitesi

şoförünün yolcuyu bıçakladığı an kameraya böyle yansıdı

şoförünün klima yüzünden tartıştığı ve metrobüs durduktan sonra büyüyen tartışmada yolcuyu bıçakladığı o anların olayın yaşandığı metrobüsteki kameraya yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 24.10.2016 12:56 Güncelleme Tarihi: 24.10.2016 13:25
Metrobüs şoförünün yolcuyu bıçakladığı an kameraya böyle yansıdı

Zincirlikuyu durağında yaşanan olay 6 Eylül'de meydana gelmişti. O gün Zincirlikuyu-Avcılar seferini yapan metrobüsün güvenlik kamerasına yansıyan görüntülere ilk önce, yolcunun şoföre klimayı açmasını söylemesi yansıyor. Orada başlayan tartışmaya başka yolcuların da katıldığı görülüyor. Metrobüsün son durağına kadar süren tartışmanın sonucunda yolcular metrobüsten iniyor. Şoför ile tartışma yolcuların inmesinden sonrada sürüyor. Bu sırada araya İETT çalışanları giriyor. İETT çalışanları şoför ve yolcuları sakinleştirmeye çalışırken, yolcu yine metrobüse giriyor.

METROBÜS ŞOFÖRÜNÜN YOLCUYU BIÇAKLADIĞI AN

METROBÜS ŞOFÖRÜNÜN ELİNDE ÇAKI

Yolcunun metrobüse girdikten sonra gözlüğünü çıkartıp koltuklardan birinin üstüne koyduğu göze çarparken, metrobüs şoförünün elinde çakı olduğu görülüyor. Yolcu çakıdan korunmaya çalışırken şoförün çakıyı savurduğu sırada yolcu da darbeden kaçmaya çalışıyor. Bu sırada yaralanan yolcu metrobüsten iniyor şoför de çakıyı kapatıp koltuğuna oturuyor.İETT ÇALIŞANININ ŞOFÖRE TEPKİSİ
Daha önce tartışan tarafları sakinleştirmeye çalışan İETT görevlisinin metrobüse binerek şoföre çıkışması çekiyor. Sürcü metrobüsü hareket ettirdikten sonra yaralı dahil ve bazı yolcuların metrobüsün yanında koşmaları da kameraya yansıyor.

TUTUKSUZ YARGILANMASINA DEVAM EDİLİYOR
Tutuksuz yargılanmak üzere salıverilen metrobüs şoförünün kurumundan uzaklaştırıldığı bildirilmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Metrobüs şoförünün yolcuyu bıçakladığı an kameraya böyle yansıdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN