Nice 93’üncü yıllara

Ebru Gündeş’ten Sibel Can’a, Cem Yılmaz’dan Tarkan’a kadar birçok ünlü, sosyal medyadan Türk bayrağı ve Atatürk fotoğraflarıyla Cumhuriyetin 93. yılını kutladı

Giriş Tarihi: 30.10.2016
Nice 93’üncü yıllara
Ünlü isimler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı twitter ve instagram hesaplarından kutladı. İşte sosyal medyada yer alan bazı paylaşımlar:
Esra Erol: Bugün için sana minnettarız Mustafa Kemal Atatürk. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Fikirlerin ölmez, sürer gider.
Tarkan: Cumhuriyet düşüncede, bilgide, sağlıkta güçlü, yüksek karakterli koruyucular ister.
Mustafa Sandal: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyor, tüm ulusumuza mutlu bayramlar diliyorum.
İbrahim Tatlıses: Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yılı münasebetiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği 29 Ekim resepsiyonuna ağır grip geçirmem sebebiyle katılamayacağım. Başta Sayın Cumhurbaşkanımızdan, eşi Hanımefendi'lerinden ve tüm devlet erkanından özür diliyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin ve hainlere fırsat vermesin.
Engin Altan Düzyatan: Biz Türkler bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş ve olmaya devam edecek bir milletiz. Cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu ve mutlu olsun. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.
Cem Yılmaz: Memleketimi, insanımı seviyorum. Yarını (bugünü) bayram yapan herkesin ruhu şad olsun. Yarınları bayram yapacaklara ilham olsun.
Sibel Can: Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene.
Alişan: Cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu olsun.
Ece Erken: 29 Ekim 1923'ün üzerinden 93 yıl geçti. Nice 93. yıllara. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
Ebru Gündeş: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. eardic
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nice 93’üncü yıllara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN