10’uncu çocuğu da kız olunca terk edildi

9 kız çocuk annesi Suzan Bulut, 1.5 yıl önce dünyaya getirdiği 10’uncu çocuğu da kız olunca erkek evlat isteyen kocası tarafından terk edildi

Giriş Tarihi: 31.10.2016
10’uncu çocuğu da kız olunca terk edildi
Konya'da eşinin erkek evlat beklentisine karşın 9 kız çocuğu doğuran ve son çocuğuna 6 aylık hamileyken onun da kız olduğunun anlaşılması üzerine eşi tarafından terk edilen 38 yaşındaki Suzan Bulut, yaşları 1.5 ile 18 arasında değişen çocuklarıyla birlikte naylonlarla yapılmış barakada yaşam mücadelesi veriyor. Sokaklardan kağıt toplayarak ve yardımseverlerin yardımıyla geçimini sağlayan anne tek isteğinin çocuklarıyla birlikte başını sokabilecekleri ev olduğunu söyledi. Gaziantep'ten 5 yıl önce Konya'ya gelen 38 yaşındaki Suzan Bulut, eşi Muhittin Bulut'la severek evlendiklerini belirtti. Eşinin hep erkek evlat beklentisi olduğunu belirten Bulut, şunları anlattı: "9 kız çocuğum oldu. Şu an 1.5 yaşında olan kızıma 6 aylık hamileyken, onun da kız olacağını öğrendim. Eşime yine kız çocuğumuzun olacağını söyledim. O da tepki gösterdi. Çocuğum kız doğunca da, 1.5 yıl önce bizi terk etti gitti.

'ÖNÜMÜZ KIŞ, YARDIM EDİN'
Eşi kendilerini terk ettiğinde kentsel dönüşüm bölgesindeki yıkılacak olan bir evde kaldıklarını ancak, o evin yıkılması üzerine 8 aydır barakada yaşadığını söyleyen anne Bulut "Tek istediğim başımızı sokacak bir ev. N'olur birileri bize yardım etsin. Önümüz kış" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
10’uncu çocuğu da kız olunca terk edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN