Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lüks hayattan 300 liralık nafakaya...

Bir dönem yaşadığı hızlı hayatla isminden söz ettiren işadamı Mustafa Elgin, eşinden anlaşmalı olarak boşandı. “İflas ettim işsizim” diyen Elgin, çocuk için ayda 300 lira nafaka ödeyecek

Giriş Tarihi: 6.11.2016
Lüks hayattan 300 liralık nafakaya...
Mersinli 32 yaşındaki işadamı Mustafa Elgin, 11 yıllık eşi Pelin Şanlık Elgin'den (35) anlaşmalı olarak boşandı. Çocuğun velayeti anneye verildi. Baba, çocuk için 300 lira nafaka ödeyecek. İşadamının sunucu Özlem Yıldız'la bir dönem ilişki yaşadığı iddia edilmişti.

'İFLAS ETTİM, İŞSİZİM'
İşadamıyla sunucunun bir dönem ilişki yaşadığı ve işadamının evliliğinin bu nedenle biteceği öne sürülmüştü. Daha önce boşanmaktan vazgeçen çift, bu kez İstanbul Aile Mahkemesi'nde önceki gün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Davayı açan Pelin Şanlık Elgin ile davalı Mustafa Elgin karşılıklı olarak nafaka, tazminat ve mal rejiminden kaynaklanan alacak taleplerinin olmadığını bildirdi. 6 yaşındaki çocuğun velayeti anneye verildi. Duruşmada söz alan Mustafa Elgin "Şu anda işsizim. İflas ettim. Daha önce ihracatçıydım. Müşterek çocuk için aylık 300 lira iştirak nafakası ödeyeceğim" dedi. Kararını açıklayan mahkeme, evlilik tarihinden bir yıl geçtiği için anlaşmalı olarak tarafların boşanma davası açabileceğini ve Medeni Kanun'a göre tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verilmesi gerektiğini belirtti. Tarafların boşanmalarını kabul eden mahkeme, çocuğun haftanın belirli günlerinde babasıyla kişisel ilişki kurmasına karar verdi. Mahkeme ayrıca her ay 300 lira iştirak nafakasının davalı baba tarafından anneye ödenmesini karara bağladı.

YALI, HELİKOPTER VS..
Narenciye ticaretiyle uğraşan ve Yeniköy'de yalı dairesi, helikopteri, Bentley marka milyonluk otomobili ve yatıyla lüks bir hayat süren işadamının bir süre önce borçları yüzünden battığı iddia edilmişti. İşadamı mahkemede bu iddiaları doğrulamış oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks hayattan 300 liralık nafakaya...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN