Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilere yeni fırsat

HOBİ ve meslek edindirme kursları ile yılda 10 binin üzerinde Çankayalıya fırsat sunan Çankaya Belediyesi, şimdi de lise öğrencileri için güzel sanatlara hazırlık dersleri başlattı. Çankaya Evlerinde verilen eğitimlerde karakalem, senaryo yazarlığı, resim ve tiyatro dersleri yer alıyor.

Giriş Tarihi: 21.11.2016 12:16
Öğrencilere yeni fırsat

Çankaya Belediyesi, hobi ve meslek edindirme kurslarıyla geniş bir yelpazede eğitim verdiği Çankaya Evleri'nde güzel sanatlar sınavlarına hazırlık için yardımcı dersler başlattı. Üniversite eğitimini güzel sanatlar alanında yapmak isteyen lise öğrencileri için önemli bir fırsat olan dersler, 6 Çankaya Evi'nde verilecek. Güzel sanatlar eğitimi almak isteyen 15 yaş üzerindeki öğrencilere, Bademlidere, Cebeci, Öveçler, Mimar Sinan, Sokullu ve Bayraktar Çankaya Evlerinde karakalem resim, senaryo yazarlığı ve tiyatro kursları için kayıtlar alınıyor.

9-12 yaş arasındaki çocuklar için de resim derslerinin başlatıldığı Bademlidere Çankaya Evi' nde, çocukların yetenek ve ilgilerini keşfetmeleri, sanatsal gelişim kazanmaları amaçlanıyor. Çankaya Evlerine ilişkin ayrıntılı bilgi 'http://www.cankaya.bel.tr' adresli internet sitesinden alınabiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilere yeni fırsat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN