Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul anadolu yakasında çilesi

Anadolu yakasında D-100 karayolunda , 3 farklı noktada yol çalışması, kaza ve arızalanan bir otomobil nedeniyle durma noktasına geldi. Ambulanslar ilerlemekte zorluk çekerken , yan yollarda bulunan duraklara giremeyen toplu taşıma araçları ise yolcuları anayolda indirerek kazaya davetiye çıkardı.

Giriş Tarihi: 1.12.2016 13:55 Güncelleme Tarihi: 1.12.2016 14:17
İstanbul anadolu yakasında trafik çilesi

Anadolu yakasında sabahın erken saatlerinde başlayan yoğunluğu öğle saatleri olmasına rağmen bir türlü normale dönmedi. D-100 karayolunda trafik kilometrelerce uzadı. Zaman zaman D-100 karayolundaki yoğunluk Edirne istikametinde Kartal'dan Uzunçayır Mevkii'ne kadar olduğu uzadı.

İSTANBUL YOL DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

AMBULANSLAR İLERLEMEKTE ZORLUK ÇEKİYOR

D-100 karayolunu kullanan ambulanslar ise hastanelere ulaşmak için güçlükle ilerleyebildi. Sirenlerini çalarak ilerlemeye çalışan ambulanslara diğer sürücüler yol vermeye çalıssada yoğunluk da başarılı olamadı.

Toplu taşıma araçları anayolda yolcu indirerek tehlikeye davetiye çıkardı. Sabah saatlerinden başlayan trafik yan yolların da kilitlenmesine neden oldu. Yolcular ise bariyerleri aşarak yan yola geçmeye çalıştı.

İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA TRAFİK ÇİLESİ

1 KAZA, 1 ARIZALANAN ARAÇ

Yaşanan yoğunluğa bir de trafik kazası ile arızalanan araç eklenince, trafik çileye döndü. Yaşanan trafik kazasında ise sürücüler arasında tartışma çıktı. Göztepe'de bir otomobile çarpan TIR sürücüsü, otomobil sürücüsü ile tartıştı. TIR sürücüsü, Kartal'dan Göztepe'ye kadar 2 saatte geldiğini belirterek isyan etti.

YOL ÇALIŞMASI NEDENİYLE KAPANAN ŞERİT


Kadıköy Göztepe D-100 karayolunda yapımı devam eden üst geçit çalışması nedeniyle bir şeridin kapalı olması trafiğin yoğunlaşmasına neden oldu. Bir sürücü, normalde 15 dakika süren yolu 1,5 saatte geçtiğini söyledi.Yetkililere çağrıda bulunan sürücüler her gün bu trafiği çektiklerini söyleyerek bir an önce çözüm istediler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul anadolu yakasında trafik çilesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN