Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"" kayıtları uzatıldı

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) ile İktisat ve İşletme Fakültelerine 2017-2018 Öğretim Yılı "" internet başvuru ve kayıt işlemlerinin 6 Ekim'e kadar uzatıldığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 22.9.2017 11:06 Güncelleme Tarihi: 22.9.2017 11:33
Açıköğretim ikinci üniversite kayıtları uzatıldı

AÜ'nün internet sitesinde yer alan duyuruya göre, herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile merkezi açıköğretim ve uzaktan eğitim sistemine göre eğitim öğretim yapan fakülteler dışında yükseköğretim programında kayıtlı öğrenciler, açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere internet üzerinden başvurduktan sonra kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Adaylar, okudukları veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere, lisans eğitimi alanlar lisans veya ön lisans programlarına, ön lisans eğitimi alanlar ön lisans programlarına internetten başvurarak kayıt yaptırabilecek.

Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerde yabancı dil ile öğretim yapılan programlara kayıt yaptıracak adayların, "Açıköğretim Sistemi Yabancı Dille Öğretim Yapan Programların Yabancı Dil Yeterlik Sınavı Uygulama Esasları"ndaki koşullardan birini sağlamaları gerekiyor.

ÖN KAYIT İNTERNETTEN

Adaylar, http://aof.anadolu.edu.tr adresinden kayıt otomasyonu bağlantısı "ikinci üniversite" linkine tıklayarak internet başvurularını gerçekleştirebilecek. Daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayıp, banka ödemesini yaptıktan sonra AÖF bürolarından 6 Ekim Cuma günü saat 17.00'ye kadar kayıt işlemlerini tamamlayabilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Açıköğretim "ikinci üniversite" kayıtları uzatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN