Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: 'den Uber açıklaması

Başkanı Mevlüt Uysal'ın bugün İSKİ’nin düzenlediği Yerli Ürün Çalıştayı’nda yapmış olduğu konuşmada Uber ile ilgili açıklamaları hakkında basında çıkan haberler üzerine 'den yazılı açıklama yapıldı.

Giriş Tarihi: 4.4.2018 16:18 Güncelleme Tarihi: 4.4.2018 20:00
Son dakika: İBB'den Uber açıklaması

Açıklamada, İBB Başkanı Uysal'ın herhangi bir markanın kullanımından değil, 'Mobil Taksi Uygulaması'nın ve müşterilerin taksilere kolay ulaşımının rahatlığından bahsettiği belirtildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın bugün İSKİ'nin düzenlediği Yerli Ürün Çalıştayı'nda yapmış olduğu konuşmada Uber ile ilgili açıklamaları hakkında basında çıkan haberler üzerine İBB'den yazılı açıklama geldi.

İFADE ETMEK İSTENENDEN DAHA FARKLI ANLAMLAR ÇIKARILMAYA ÇALIŞILMIŞTIR

Yazılı açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal bugün, İSKİ'nin düzenlediği Yerli Ürün Çalıştayı'na katılmış ve orada bir konuşma gerçekleştirmiştir. Bu konuşmanın bir kısmının basına yansımalarına bakıldığında, ifade edilmek istenenden daha farklı anlamlar çıkarılmaya çalışıldığı görülmüştür.

Son dakika: İBB'den Uber açıklaması

YASAL OLARAK HİZMET VEREN BÜTÜN TAKSİCİLERİN YANINDA

Sayın Uysal açıklamasında, herhangi bir markanın kullanımından değil, 'Mobil Taksi Uygulaması'nın ve müşterilerin taksilere kolay ulaşımının rahatlığından bahsetmiştir. Bununla beraber İBB olarak geçen yıl kullanıma sunduğumuz iTaksi mobil uygulaması ile kurumumuzun bu konuya yaklaşımı açıkça görülmektedir. İBB, iTaksi uygulaması ile şehrimizde yasal olarak hizmet veren bütün taksicilerin yanındadır" denildi.

“Uber dünya örneklerinde olduğu gibi, taksicilerle anlaşmaya ya da piyasadan çekilmeye zorlanır”

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: İBB'den Uber açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN