Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Dolandırıcı olsam bilezikleri çıkarıp vermezdim"

Sivas'ta yaşayan 32 yaşındaki iki ay önce evlendiği, Azeri Gülnar Daşdemirova'nın 10 yıllık evli olduğunu öğrendiği ve kendisini 60 bin TL zarara uğrattığı için savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Azeri gelin olay hakkında konuştu. Gülnar Daşdemirova olay hakkındaki iddiaları reddetti. damat adayının işinin olmadığını ve kendisine sık sık hakaretler ettiğini görünce evlenmekten vazgeçtiğini iddia etti.

Giriş Tarihi: 3.11.2018 12:31 Güncelleme Tarihi: 3.11.2018 14:40
Dolandırıcı olsam bilezikleri çıkarıp vermezdim

Sivaslı damat adayını 60 bin TL zarara uğrattığı iddialarını reddeden Azeri Gülnar Daşdemirova, evlenip boşandığının erkek tarafınca bilindiğini, damadın kendisine kötü davranması nedeniyle evlenmekten vazgeçtiğini söyledi. Avukatı aracılığıyla dava açacağını da belirten Azeri gelin gözyaşları içinde, damat adayının tüm Azeri kadınlardan özür dilemesi gerektiğini belirtti.

Sivas'ta yaşayan 32 yaşındaki , akraba tavsiyesi üzerine Kocaeli Karamürsel'de yaşayan 26 yaşındaki Gülnar Daşdemirova ile iki ay önce dini nikah yaparak evlendi. Doğan'ın iddiasına göre, evlendikleri günden sonra Daşdemirova sürekli çeşitli sebeplerle para talep etti. Doğan, resmi nikah yapmak istediğinde ise iddiaya göre, Daşdemirova hastalandığını iddia edip evini terk etti. Daşdemirova'ya ödediği paralar ile 60 bin TL zararı olduğunu ileri süren Doğan, Cumhuriyet Savcılığına giderek suç duyurusunda bulundu. Olayın ardından hakkındaki iddiaları reddeden Gülnar Daşdemirova ise işi var denilen damat adayının işinin olmadığını ve kendisine sık sık hakaretler ettiğini görünce evlenmekten vazgeçtiğini iddia etti.

ARKADAŞINA GÖNDER
"Dolandırıcı olsam bilezikleri çıkarıp vermezdim"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN