Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın ile alışverişi kaçırmayın! 26 Mart ŞOK aktüel kataloğu listesinde DEV FIRSATLAR

Bu haftaya ilişkin olarak indirimli duyuruldu. 'Haftanın fırsatları' olarak kurumun resmi internet sitesi üzerinden duyurulan cazip fiyatlı ürünler sonrasında on binlerce vatandaş arama motorları üzerinden kataloğun listesini sorguluyor. 26 Mart Salı günü raflardan kaldırılacak olan ŞOK , vatandaşlar tarafından da yoğun talep görüyor. Bu doğrultuda, size en yakın markete giderek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki, bu hafta indirimli ŞOK kataloğu listesinde neler var? Büyük fırsatları içeren kataloğun tam halini sizler için hazırladık. İşte, 26 Mart ŞOK aktüel ürünleri kataloğu...

Giriş Tarihi: 25.3.2019 10:39 Güncelleme Tarihi: 25.3.2019 10:39
Haftanın ŞOK aktüel ürünler kataloğu ile alışverişi kaçırmayın! 26 Mart ŞOK aktüel kataloğu listesinde DEV FIRSATLAR

Aktüel ürünler hakkında sorgulamalarını gerçekleştiren milyonlarca vatandaşın yakından takip ettiği ŞOK aktüel kataloğu yayınlandı. Bu hafta da birbirinden farklı ürünlerde cazip fiyatları tüketicilere sunan ŞOK marketler zinciri, aktüel kataloğu ile oldukça iddialı. Hangi ürünlerin satışa sunulacağını merak eden yurttaşlar ise, 'İndirimli ŞOK aktüel ürünler kataloğunda neler var?' sorusuna yanıt arıyor. Haberimizin detaylarından, 20-26 Mart tarihine kadar raflarda yerini alan indirimli aktüel ürünlere ulaşabilirsiniz. Gerekli gördüğünüz ürünleri ise, size en yakın ŞOK markete giderek temin edebilirsiniz.

BU HAFTANIN İNDİRİMLİ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ

ŞOK marketler zinciri tarafından 20 Mart ile 26 Mart tarihleri arasında satışa sunulacak olan indirimli aktüel ürünler listesi açıklandı.

Haberimizin detaylarından birçok kişinin merakla beklediği ŞOK aktüel ürünler kataloğuna tam liste halinde ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın ŞOK aktüel ürünler kataloğu ile alışverişi kaçırmayın! 26 Mart ŞOK aktüel kataloğu listesinde DEV FIRSATLAR
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN