Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayriye hemşire, boşanma aşaması nedeniyle Ağrı'ya tayin olmuş

'ın Hasankeyf ilçesinde Dicle Nehri kenarında darbedilmiş halde cesedi bulunan 'nın (31), eşi Burhan Arıca ile boşanma aşamasında olduğu ve 5 yaşındaki oğluyla bir süre önce Manisa'dan tayin isteyip, Ağrı'ya taşındığı ortaya çıktı. Hayriye Arıca'nın, eşi 'nın isteğiyle boşanma konusunu konuşmak için Ağrı'dan Batman'a geldiği belirlendi. Polis kayıp şüpheli kocayı arıyor.

Giriş Tarihi: 10.4.2019 16:07 Güncelleme Tarihi: 10.4.2019 16:45
Hayriye hemşire, boşanma aşaması nedeniyle Ağrı'ya tayin olmuş

Hasankeyf'te Dicle Nehri kıyısında, pazartesi gecesi vücudunda darp izleri yer alan cesedi bulunan hemşire Hayriye Arıca'nın, eşi Burhan Arıca ile boşanma aşamasında olduğu ve bir süre önce 5 yaşındaki çocuğuyla çalıştığı Manisa'dan tayin isteyip Ağrı'ya taşındığı belirlendi.

SÜREKLİ KREDİ ÇEKTİRMEYE ÇALIŞIYORDU

Ön otopsisinde boynunda ve vücudunda darp izleri bulunan Hayriye Arıca'nın, ölümünden önce kendisini arayan kocası Burhan Arıcı'nın isteğiyle boşanma konusunu konuşmak için Ağrı'dan Batman'a geldiği ortaya çıktı. Oğlunu, babası Mehmet Akgül ile kardeşlerine emanet eden Hayriye Arıca'nın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor. Arıca'nın ölümünde şüpheli olan kocası Burhan Arıca ise halen aranıyor. Yakınları, kocasının ikinci kez kredi çektirme istediğine Hayriye Arıca'nın olumsuz yanıt verdiğini bu nedenle de boşanacaklarını bildiklerini söyledi. Hayriye Arıca'nın babası Mehmet Akgül de damadının çok borcu olduğunu ve ödemek için kızından sürekli kredi çekmesi yönünde ısrarcı olduğunu ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayriye hemşire, boşanma aşaması nedeniyle Ağrı'ya tayin olmuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN