Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ümraniye'de yaşanan 2. vakasından haberi! 7. kattan düşüp %96 engelli kalmıştı...

İkinci olayından haberleri peş peşe geliyor! 24 yaşındaki S.B, dini nikahla birlikte yaşadığı patronu Müjdat Ç.'nin adamı tarafından İsrafil K.' tarafından balkondan atılarak %96 oranında engelli ve bakıma muhtaç kaldı! Yaşananlardan sonra akıllara Şule Çet olayı geldi. S.B'nin aynı zamanda patronu olan Müjdat Ç.'nin aynı zamanda başka birisiyle de dini nikahlı olduğu tartışmanın bundan sonra çıktığı belirlendi. İşte akıllara durgunluk veren son dakika haberinin detayları!

Giriş Tarihi: 15.4.2019 09:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2019 09:59
Ümraniye'de yaşanan 2. Şule Çet vakasından son dakika haberi! 7. kattan düşüp %96 engelli kalmıştı...

24 yaşındaki S.B, dini nikahlı olduğu müteahhit emlakçı Müjdat Ç. ile tartıştıktan sonra yine Müjdat Ç.'nin adamı İsrafil K. tarafından balkondan atıldı! S.B ifadesinde "sen boşuna 8 yıl hapis yatmamışsın" dediği İsrafil'in kendisini aşağıya attığını söyledi. 7. kattan düşen S.B %96 oranında engelli ve bakıma muhtaç kaldı. Bu olaylardan sonra Müjdat Ç.'nin başka biriyle daha dini nikahlı olduğu ortaya çıktı! haberinin ayrıntıları burada...

Üniversiteli 'in ölümüyle sonuçlanan Ankara'daki olayın bir benzeri İstanbul Ümraniye'de yaşandı. S.B (24), dini nikahla yaşadığı müteahhit Müjdat Ç.'nin (35) baş başka kadına dini nikah kıydığını ve çalışanı İsrafil K. (40) ile birlikte kendisini 7'nci kattan ittiğini söyledi. Hakkında dava açılan Müjdat Ç. ile İsrafil K. ise S.B'nin itilmediğini, intihar etmek istemediğini iddia etti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ümraniye'de yaşanan 2. Şule Çet vakasından son dakika haberi! 7. kattan düşüp %96 engelli kalmıştı...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN