Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ne zaman (2019) kutlanacak? İşleri ile Berat Kandili tarihi ne zaman? İşte yanıtı!

İşleri Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı takvimi ile 2019 tarihi ne zaman sorusunun yanıtı da belli olmuştu. İslam âlemi için en değerli gecelerden birisi olan bu mübarek gün yine dua ve ibadetler geçirilecek. Camiler dolup taşacak, eller semaya yükselecek. Öte yandan bu sabah saatlerinden itibaren ‘Berat Kandili ne zaman’ cevabı en çok merak edilen soruların başında yer aldı. 2019 Kandil günleri takvimi ile detaylara ulaşabilirsiniz. Peki, 2019 Berat Kandili ne zaman ve hangi gün kutlanacak? İşte ayrıntılar...

Giriş Tarihi: 18.4.2019 22:13 Güncelleme Tarihi: 18.4.2019 22:13
Berat Kandili ne zaman (2019) kutlanacak? Diyanet İşleri ile Berat Kandili tarihi ne zaman? İşte yanıtı!

Müslüman âlemi için bir önemli gün daha geldi, çattı. İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvimine göre 2019 tarihi açıklanmıştı. Bu sabah saatlerinden itibaren birçok vatandaş 'Berat Kandili ne zaman' sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. 2019 Kandil günleri takvimi ile sorunun yanıtına ulaşabileceksiniz. Peki, 2019 Berat Kandili ne zaman ve hangi gün idrak edilecek? Yarın ne kandili? Camilerin dolup taşacağı ve ellerin semaya yükseleceği bu mübarek gece ile ilgili merak edilenler detaylarda!

BERAT KANDİLİ 2019 NE ZAMAN KUTLANACAK?

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden yayınlanan kandil günleri takvimi bu sabah saatlerinden itibaren merak konusu oldu.

KANDİL GÜNLERİ TAKVİMİ

Dini günler takvimi içerisinden 'kandil ne zaman' sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz. Peki, İşte detaylar;

ARKADAŞINA GÖNDER
Berat Kandili ne zaman (2019) kutlanacak? Diyanet İşleri ile Berat Kandili tarihi ne zaman? İşte yanıtı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN