Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mübarek 2019 burada! Güncel Resimli Berat ve Hayırlı Kandiller sözleri yayınlandı

Müslüman âlemi için en hayırlı günlerden birisi daha geldi, çattı. Berat gecesini en verimli şekilde değerlendirmek isteyenler bu önemli günü dua ve ibadetler ile geçirecek. Camiler dolup taşacak, eller semaya yükselecek. 2019 Resimli ve sözleri ile de gecenin anlamı, önemi belirtilecek. Şaban ayının içerisinde bulunmamız, aynı zamanda Cuma gününe denk gelen bu mübarek gecenin coşkusu bir başka yaşanacak. Sosyal medyadan sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel resimli Berat burada yayınladık. 19 Nisan 2019 kısa, uzun Cuma ve Berat Kandili mesajları sabah.com.tr’de. İşte Cuma ve Kandil mesajları!

Giriş Tarihi: 19.4.2019 17:26 Güncelleme Tarihi: 19.4.2019 17:26
Mübarek Berat Kandili mesajları 2019 burada! Güncel Resimli Berat Kandil mesajları ve Hayırlı Kandiller sözleri yayınlandı

Berat (Berâet), Arapça'da temize çıkma anlamına gelir. İslam âlemi için en hayırlı gecelerden biridir. Bu geceyi en verimli şekilde değerlendirmek isteyenler dualar okur, ibadetler eder. Sosyal medyada ise 2019 ile gecenin anlamı belirtilmeye çalışılır. 19 Nisan 2019 Cuma günü idrak edeceğimiz Berat Kandili ile ilgili mesajları ve sözleri bu başlık altında bulabilirsiniz. Sevdiklerinize iletebileceğiniz 'Hayırlı Kandiller' görselleri de sizlerle… İşte 2019 Cuma ve !

BERAT KANDİLİ MESAJLARI VE SÖZLERİ 2019

İslam âlemi bir mübarek geceye daha ulaşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor. Bu önemli gün vesilesi ile en güzel Kandil mesajları kısa ve uzun seçenekleri sizler için hazırladık.

EN GÜZEL CUMA VE KANDİL MESAJLARI SEÇENEKLERİ

Berat Kandili, 19 Nisan Cuma gününe denk geliyor. Hem Şaban ayı hem de Cuma gününe denk gelmesi nedeniyle bu gece farklı bir coşku ile geçirilecek. ve hayırlı kandiller sözleri ise yine burada!

İşte en güzel kandil ve cuma mesajları;

ARKADAŞINA GÖNDER
Mübarek Berat Kandili mesajları 2019 burada! Güncel Resimli Berat Kandil mesajları ve Hayırlı Kandiller sözleri yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN