Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cazip fırsatlı BİM aktüel ürünleri için BUGÜNÜ KAÇIRMAYIN! - 26 Nisan BİM kataloğu listesi

Yeni haftaya ilişkin olarak büyük bir merakla beklenen BİM kataloğu yayınlandı. İlgili liste, kurumun resmi sitesi üzerinden vatandaşlara duyuruldu. Bu haftanın BİM kataloğu aktüel listesinde ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli ürünler bulunurken, Bahar'ın gelişine paralel olarak piknik malzemeleri de dikkat çekiyor. Vatandaşlar da, 'Bu hafta BİM aktüel ürünleri kataloğu listesinde neler var?' sorusuna yanıt arıyor. Sizler için derlediğimiz haberimizde, 26 Nisan BİM aktüel ürünler listesine yer verdik. İşte, listenin tamamı...

Giriş Tarihi: 26.4.2019 09:22 Güncelleme Tarihi: 26.4.2019 09:22
Cazip fırsatlı BİM aktüel ürünleri için BUGÜNÜ KAÇIRMAYIN! - 26 Nisan BİM aktüel ürünler kataloğu listesi

26 Nisan Cuma BİM aktüel ürünler kataloğu belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu haftaya ilişkin liste de kurumun resmi internet sitesi üizerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu doğrultuda, milyonlarca vatandaş 'Bu hafta BİM 26 Nisan Cuma aktüel ürünler listesinde neler var?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Haftanın listesinde ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli ürünler bulunuyor.

BU HAFTA BİM AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİNDE NELER VAR?

Haftanın BİM aktüel ürünleri listesinde öne çıkan ürün olarak hiç şüphesiz Huawei marka Y5 2018 cep telefonu bulunuyor. Katalogda son derece çeşitli ev ekonomisi ürünleri bulunurken, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla tam sayfa görüntüleyebilirsiniz. Hemen aşağıdaki görsel aracılığıyla 26 Nisan BİM kataloğuna ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Cazip fırsatlı BİM aktüel ürünleri için BUGÜNÜ KAÇIRMAYIN! - 26 Nisan BİM aktüel ürünler kataloğu listesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN