Türkiye'nin en iyi haber sitesi

burada! En yeni 2019 güzel sözlü, resimli Cuma mesajları ve duaları

Bugün ayından önceki son Cuma... Müslümanlar, hem Ramazan ayına kavuşmanın heyecanını hem de Cuma gününe erişmenin sevincini yaşıyorlar. Cuma günlerinin bu sevincini paylaşmak için müslümanlar sevdiklerine gönderiyorlar. , ve MMS yoluyla sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel resimli Cuma mesajlarını sizler için derledik. 2019 yılına ait en yeni hayırlı cumalar resimlerini ve dualı cuma mesajları, sözleri haberimizde.

Giriş Tarihi: 3.5.2019 09:49 Güncelleme Tarihi: 3.5.2019 09:49
Resimli Cuma mesajları burada! En yeni 2019 güzel sözlü, resimli Cuma mesajları ve duaları

İslam alemi bir Cuma gününe daha erişmenin mutluluğunu yaşıyor. Her Cuma olduğu gibi, bugün de eller semaya kalkacak ve ibadetler yapılacak. Bu mübarek günün sevincini yakınları ile paylaşmak isteyenler, resimli Cuma mesajları ve sözleri ile ilgili araştırma yapıyorlar. Sevdiklerinizin Cuma gününü tebrik etmeniz için en güzel resimli Cuma mesajları ve dualarını haberimizde derledik. En güzel ve en yeni resimli Cuma mesajlarını haberimizde kolayca bulabilir ve sevdiklerinize Whatsapp, Facebook ve MMS yolu ile gönderebilirsiniz.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI 2019

Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

"Sen af yolunu tut, iyiliği emret, cahillerden yüz çevir."(A'raf,7/199) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun.

Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar.....

ARKADAŞINA GÖNDER
Resimli Cuma mesajları burada! En yeni 2019 güzel sözlü, resimli Cuma mesajları ve duaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN