Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nın müstehcen fotoğraflarını yayan sitelere…

, ile boşanmalarına neden olduğu iddia edilen ’nın müstehcen fotoğraflarının yer aldığı sitelerine erişimin engellenmesi için mahkemeye başvurdu. Edvina Sponza ile ilgili yapılan haberlerin İbrahim Kutluay'ın fotoğraflarıyla birlikte yayımlandığının belirtildiği dilekçede, haberlerde Kutluay'ı suçlayıcı ve müstehcen ifadelerin yer aldığı belirtilerek "Bu durum iki çocuk babası İbrahim Kutluay için kabul edilemez" denildi.

Giriş Tarihi: 6.5.2019
Edvina Sponza’nın müstehcen fotoğraflarını yayan sitelere…

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanmalarına neden olduğu iddia edilen Edvina Sponza'nın internet sitelerinde fotoğrafının yayımlanmasının ardından Kutluay, sitelere erişimin engellenmesi için mahkemeye başvurdu.

Edvina Sponza ile ilgili yapılan haberlerin İbrahim Kutluay'ın fotoğraflarıyla birlikte yayımlandığının belirtildiği dilekçede, haberlerde Kutluay'ı suçlayıcı ve müstehcen ifadelerin yer aldığı belirtilerek "Bu durum iki çocuk babası İbrahim Kutluay için kabul edilemez" denildi.

Talebi haklı bulan Sulh Ceza Hakimliği, yayımlanan haberlerin kişilik haklarına saldırı niteliği taşıdığı gerekçesiyle haberlerin yer aldığı 11 internet sitesinin içeriklerine erişimin engellenmesine karar verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edvina Sponza’nın müstehcen fotoğraflarını yayan sitelere…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN