Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile bugün BÜYÜK FIRSATLARI kaçırmayın! - 10 Mayıs BİM aktüel kataloğu tam liste

Yeni haftaya ilişkin olarak büyük bir merakla beklenen yayınlandı. İlgili liste, kurumun resmi sitesi üzerinden vatandaşlara duyuruldu. Bu haftanın BİM kataloğu aktüel listesinde ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli malzemeler bulunurken, 'ne yönelik olarak ürünler de dikkat çekiyor. Vatandaşlar da, 'Bu hafta BİM aktüel ürünleri kataloğu listesinde neler var?' sorusuna yanıt arıyor. Sizler için derlediğimiz haberimizde, 10 Mayıs BİM listesine yer verdik.

Giriş Tarihi: 10.5.2019 09:15 Güncelleme Tarihi: 10.5.2019 09:15
BİM aktüel ürünler kataloğu ile bugün BÜYÜK FIRSATLARI kaçırmayın! - 10 Mayıs BİM aktüel kataloğu tam liste

10 Mayıs Cuma BİM aktüel ürünler kataloğu belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu haftaya ilişkin liste de kurumun resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu doğrultuda, milyonlarca vatandaş 'Bu hafta BİM 10 Mayıs Cuma aktüel ürünler listesinde neler var?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Haftanın listesinde ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli ürünler bulunuyor.

BU HAFTA BİM AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİNDE NELER VAR?

Haftanın BİM aktüel ürünleri listesinde öne çıkan ürün olarak hiç şüphesiz Samsung marka J4 Plus cep telefonu bulunuyor. Katalogda son derece çeşitli ev ekonomisi ürünleri bulunurken, Anneler Günü için de fırsatlar bulunuyor. Hemen aşağıdaki görsel aracılığıyla 10 Mayıs BİM kataloğuna ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
BİM aktüel ürünler kataloğu ile bugün BÜYÜK FIRSATLARI kaçırmayın! - 10 Mayıs BİM aktüel kataloğu tam liste
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN