Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son Dakika: 'da ! Gökova'da 4 şiddetinde deprem meydana geldi

Ege Denizi'nde ikinci !  açıklarında Richter ölçeğine göre, 3,7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Gökova Körfezi'nde de Bodrum açıklarında Richter ölçeğine göre, 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Giriş Tarihi: 19.5.2019 15:25 Güncelleme Tarihi: 19.5.2019 16:01
Son Dakika: Bodrum'da deprem! Gökova'da 4 şiddetinde deprem meydana geldi

Ege Denizi'nde, Bodrum açıklarında Richter ölçeğine göre, 3,7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nin, merkez üssünü Bodrum'un 10,19 kilometre açığı olarak saptadığı deprem, saat 14.34'te meydana geldi. Richter ölçeğine göre 3,7 büyüklüğündeki deprem, 7 kilometre derinlikte oldu.

GÖKOVA'DA DA 4,0'LIK DEPREM

Gökova Körfezi'nde de Bodrum açıklarında Richter ölçeğine göre, 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD Deprem Dairesi'nin, merkez üssünü Bodrum'un 7,79 kilometre açığı olarak saptadığı deprem, saat 14.34'te meydana geldi. Richter ölçeğine göre 4,0 büyüklüğündeki deprem, 6,97 kilometre derinlikte oldu.

İZMİR YAKINLARINDA DEPREM!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı'nın merkez üssünü, Ege Denizi'nde İzmir'in Karaburun ilçesinin 39,29 kilometre açıkları olarak saptadığı deprem, saat 09.44'te meydana geldi. 3,6 büyüklüğündeki deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde oldu. Deprem hasara yol açmadı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin merkez üssünü Middilli Adası, büyüklüğünü ise 3,7 olarak açıkladı.

KANDİLLİ RASATHANESİ 19 MAYIS SON DEPREMLER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son Dakika: Bodrum'da deprem! Gökova'da 4 şiddetinde deprem meydana geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN