Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile sürpriz fırsatları kaçırmayın! 24 Mayıs BİM kataloğu listesinde neler var?

Yeni haftaya ilişkin olarak büyük bir merakla beklenen belli oldu. İlgili liste, kurumun resmi sitesi üzerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu haftanın BİM kataloğu aktüel listesinde kamp yapmaya yönelik oldukça çeşitli malzemeler bulunurken, çocuklar için de oyuncaklar dikkat çekiyor. Vatandaşlar da, 'Bu hafta BİM aktüel ürünleri kataloğu listesinde neler var?' sorusuna yanıt arıyor. Sizler için derlediğimiz haberimizde, 24 Mayıs BİM listesine yer verdik.

Giriş Tarihi: 23.5.2019 10:16 Güncelleme Tarihi: 26.5.2019 14:42
BİM aktüel ürünler kataloğu ile sürpriz fırsatları kaçırmayın! 24 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğu listesinde neler var?

Haftanın 24 Mayıs Cuma günü için BİM aktüel ürünler kataloğu belli oldu. Her Cuma olduğu gibi bu haftaya ilişkin liste de kurumun resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu doğrultuda, milyonlarca vatandaş 'Bu hafta BİM 24 Mayıs Cuma aktüel ürünler listesinde neler var?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Haftanın listesinde ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli ürünler bulunuyor.

BU HAFTA BİM AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİNDE NELER VAR?

Haftanın BİM aktüel ürünleri listesinde öne çıkan ürün olarak ise hiç şüphesiz, Pilsan marka akülü araba bulunuyor. Katalogda son derece çeşitli ev ekonomisi ürünleri bulunurken, kamp malzemesi fırsatları bulunuyor. Hemen aşağıdaki görsel aracılığıyla 24 Mayıs Mayıs BİM kataloğuna ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
BİM aktüel ürünler kataloğu ile sürpriz fırsatları kaçırmayın! 24 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğu listesinde neler var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN