Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları açıklandı! 19 Haziran Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste sorgula! (MPİ)

Şans oyunlarını takip eden vatandaşlar 19 Haziran çekiliş sonuçlarına nihayet kavuştu. En son gerçekleşen Milli Piyango çekilişinde 3.000.000 TL kazandırmıştı. Büyük ikramiye çıkan biletin satıldığı yerler ise Adana ve Ankara idi. Peki, 19 Haziran 2019 MPİ Milli Piyango çekilişi sonuçları nasıl sorgulanır? Detaylar ve sıralı tam liste sorgulama işlemleri ve sonuçları haberimizin devamında yer alıyor.

Giriş Tarihi: 19.6.2019 19:25 Güncelleme Tarihi: 19.6.2019 19:27
Milli Piyango sonuçları açıklandı! 19 Haziran Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste sorgula! (MPİ)

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. Sonuçları merak eden yurttaşlar, 19 Haziran Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste çekiliş sonuçlarını ilgiyle araştırıyor.

Milli Piyango çekilişleri, her ayın 9, 19, ve 29'uncu günleri çekiliş yapılacak şekilde uygulanır. Belirtilen tarihlerde veya bu tarihlerin dışında, çekiliş günleri ve planları farklı özel çekilişler düzenlenebilir. Her yıl 31 Aralık günü yılbaşı özel çekilişi yapılır. Yönetim Kurulu, çekiliş tarihleri ile özel çekiliş tarihlerini belirlemeye, değiştirmeye veya kaldırmaya yetkilidir. İkramiyelerin ödenmesine esas olarak İdare ve satış merkezleri yetkilidir.

Milli Piyango 19 Haziran sonuçları bilet sorgulama işleminizi haberimizin içinden yapabilirsiniz.

19-06-2019 Tarihli Kazanan Tüm Biletlerin Listesi

Büyük ikramiye kazanan biletin sevk edildiği il-ilçe: SAYISAL SİSTEM (ANKARA)- , SAYISAL SİSTEM (ANKARA)- , SAYISAL SİSTEM (ANKARA)- , İSTANBUL-MERKEZ

SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Kızılay'da bulunan hizmet binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan çekilişler, her ayın 9,19 ve 29'unda düzenli olarak yapılıyor.

Milli Piyango oyununun büyük ikramiye ve amorti çekilişleri saat 18.00'de başlıyor.

Çekiliş, canlı olarak Milli Piyango İdaresi'nin resmi internet sitesi üzerinden, çekilişin başladığı saat itibariyle izlenebiliyor.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI 19 HAZİRAN SIRALI TAM LİSTE SORGULAMA

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango sonuçları açıklandı! 19 Haziran Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste sorgula! (MPİ)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN