Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları ne zaman açıklanacak? MPİ bilet sorgulama

Şans oyunu tutkunları sonuçlarını heyecanla bekliyor. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz MPİ resmi sayfasından sorgulanmaya başlıyor. Zengin olma hayallerini bu haftaya bırakanlar internetten ‘’ ne zaman açıklanacak? Sonuçlar nasıl sorgulanır?’ sorusuna yanıt arıyor. Bu hafta 883. çekilişi yapılan oynanan oyunda büyük ikramiye bu hafta kime çıktı merak edildi. Geçen haftaki çekiliş sonuçlarında 10 bilen 1 kişi 327 bin 932 lira 65 kuruş ikramiye kazanmıştı. Şans oyunu sevenlerin merakla ve ilgiyle takip ettiği İdaresi tarafından gerçekleştirilen On Numara çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? İşte detaylar…

Giriş Tarihi: 8.7.2019 17:48 Güncelleme Tarihi: 15.7.2019 15:37
On Numara sonuçları ne zaman açıklanacak? MPİ 8 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları bilet sorgulama

On binlerce kişinin oynadığı On Numara sonuçları ne zaman açıklanacak? 8 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları için MPİ'nin resmi sayfası kontrol ediliyor. Geçen haftaki çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar 01 - 04 - 18 - 19 - 20 - 21 - 26 - 27 - 28 - 30 - 32 - 37 - 41 - 42 - 49 - 54 - 58 - 64 - 69 - 76 - 78 – 80 o olmuştu. Haftada bir kez Pazartesi günleri yapılan çekiliş sonuçları için heyecan zirvede yaşanıyor. Peki On Numara çekiliş sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

ON NUMARA SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK? 8 TEMMUZ 2019

On Numara çekiliş sonuçları her Pazartesi olduğu gibi bu akşamda MPİ tarafından 21.15'te gerçekleşecek.

MPİ On Numara sonuçları haberimizin içerisinde yer alan panelden sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

ON NUMARA OYUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
On Numara sonuçları ne zaman açıklanacak? MPİ 8 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları bilet sorgulama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN