Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumanız mübarek olsun mesajları! Birbirinden özel ve güzel resimli burada

İslam alemi için haftanın en önemli günü olan Cuma gününün coşkusunu bugün yaşayacağız. Her hafta olduğu gibi bugün de en çok araştırılan konulardan bir tanesi arasında yer alıyor. Uzaklardaki dostlarınızdan, sevdiklerinize kadar birçok kişiyi bu güzel günde hatırlamanız için en güzel ve anlamlı 2019 güncel cuma mesajlarını sizler için hazırladık. Dilerseniz whatsapp, dilerseniz facebook, dilerseniz SMS, dilerseniz twitter üzerinden 5 Temmuz en güzel cuma mesajları ile müslüman alemi için oldukça önemli olan bu mübarek günde kendinizi, duygularınızı ve niyetinizi belirtebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 12.7.2019 10:10 Güncelleme Tarihi: 12.7.2019 11:42
Cumanız mübarek olsun mesajları! Birbirinden özel ve güzel resimli Cuma mesajları burada

Müslüman alemi için en özel günlerden biri olan Cuma gününde, milyonlarca kişiyi camilere gidecek ve ellerini semaya yükselterek dua edecekler. Özellikle bir önceki akşam olan Perşembe gününden itibaren de en güzel ve anlamlı cuma mesajları bireyler tarafından araştırılmaya başlanır. Bu özel ve anlamlı günde dostlarınızı, sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz resimli cuma mesajlarını sizler için Sabah.com.tr olarak hazırladık. Özel olarak hazırladığımız 2019 resimli cuma mesajları kısa ve uzun boyutlarını inceleyip, sevdiklerinize, yakın hissettiğiniz arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Cuma suresi 9. ayetinde şöyle der; "Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığında Allah'ı anmaya koşun ve alışverişinizi bırakın. Eğer bilirseniz, bu sizin için çok hayırlıdır."

Bu mübarek cuma gününde dualarımızda şehitlerimizi ve gazilerimizi de unutmamalı, onlar için de birer Fatiha Suresi okumalıyız...

EN GÜZEL RESİMLİ CUMA MESAJLARI 2019!

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun!

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.

Cuma namazı saflarda BİR olan bedenler misali, gönüllerin de Efendimizin(sav) Sancağı altında bir olmasını dileklerimle Hayırlı Cumalar.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

Ettiğiniz her dua derdinize deva hastalığımıza şifa sevdiklerinize mutluluk ve huzur versin. Amin! Selam ve Dua ile hayırlı cumalar...

O mucizeleri yaratan Rabbim! Kullarına affedici Rabbim! Sen ne dersen o olur, biliriz. Dualarımızı hayırlıysa kabul eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.

EN GÜZEL VE ANLAMLI RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

CUMA NAMAZI NASIL KILINIR? - TIKLAYINIZ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumanız mübarek olsun mesajları! Birbirinden özel ve güzel resimli Cuma mesajları burada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN