Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları açıklandı! hızlı bilet sorgulama ekranı

Şans oyunu tutkunları büyük bir merakla sonuçlarını sorgulamaya başladı. Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen çekilişte bilen olmamış ve 1.819.007,89 TL devretmişti. On binlerce vatandaş ‘’ açıklandı mı?’’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Sayısal Loto’da kazanmak için 1-49 arasındaki sayılardan seçilecek 6 adet sayıyla 3-4-5 ya da 6 adet doğru tahmin yapılması hedeflenir. sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar hakkında detaylara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz

Giriş Tarihi: 1.8.2019 09:30 Güncelleme Tarihi: 1.8.2019 09:31
Sayısal Loto sonuçları açıklandı! MPİ 31 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama ekranı

Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günü Sayısal Loto çekiliş sonuçları 21.45 itibariyle açıklanıyor. Zengin olma hayaliyle vatandaşlar MPİ (Milli Piyango İdaresi) Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını sorgulamaya başladı. On binlerce şans oyunu tutkunu '' 31 Temmuz Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?'' sorusuna yanıt aramaya Google üzerinden devam ediyor. Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Sayısal Loto çekilişi, 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü Ankara'da Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15'te gerçekleştirildi.

İşte kazandıran numaralar

7,19,20,26,30,37

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sayısal Loto sonuçları açıklandı! MPİ 31 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN