Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları açıklandı! MPİ 9 Ağustos Milli Piyango çekiliş sonuçları hızlı sorgula!

Şans oyunlarını takip eden vatandaşlar 9 Ağustos çekiliş sonuçlarını merakla bekliyor. En son gerçekleşen Milli Piyango çekilişinde 3.000.000 TL kazandırmıştı. Büyük ikramiye çıkan biletin satıldığı yerler ise İstanbul, Ankara ve Muğla idi. Buna göre; 9 Ağustos MPİ Milli Piyango çekilişi sonuçları açıklandı. sıralı tam liste sorgulama işlemleri haberimizin detaylarında..

Giriş Tarihi: 9.8.2019 19:36 Güncelleme Tarihi: 9.8.2019 19:36
Milli Piyango sonuçları açıklandı! MPİ 9 Ağustos Milli Piyango çekiliş sonuçları hızlı sorgula!

Milli Piyango 9 Ağustos çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Milli Piyango sonuçlarını merak eden yurttaşlar, 9 Ağustos Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste çekiliş sonuçlarını ilgiyle araştırıyor.

Milli Piyango çekilişleri, her ayın 9, 19, ve 29'uncu günleri çekiliş yapılacak şekilde uygulanır. Belirtilen tarihlerde veya bu tarihlerin dışında, çekiliş günleri ve planları farklı özel çekilişler düzenlenebilir. Her yıl 31 Aralık günü yılbaşı özel çekilişi yapılır. Yönetim Kurulu, çekiliş tarihleri ile özel çekiliş tarihlerini belirlemeye, değiştirmeye veya kaldırmaya yetkilidir. İkramiyelerin ödenmesine esas olarak İdare ve satış merkezleri yetkilidir.

Milli Piyango 9 Ağustos sonuçları açıklandı

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI 9 AĞUSTOS SIRALI TAM LİSTE MPİ SORGULAMA

MİLLİ PİYANGO SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Kızılay'da bulunan hizmet binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan çekilişler, her ayın 9,19 ve 29'unda düzenli olarak yapılıyor.

Milli Piyango oyununun büyük ikramiye ve amorti çekilişleri saat 18.00'de başlıyor.

Çekiliş, canlı olarak Milli Piyango İdaresi'nin resmi internet sitesi üzerinden, çekilişin başladığı saat itibariyle izlenebiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango sonuçları açıklandı! MPİ 9 Ağustos Milli Piyango çekiliş sonuçları hızlı sorgula!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN