Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: İnstagram hesabı dondurma, silme ve kapatma işlemleri nasıl yapılır?

Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan İnstagram, her geçen gün kullanıcısı sayısını arttırmaya devam ediyor. Mark Zuckerberg’in satın almasının ardından büyük bir çıkışa geçen sosyal medya devi yeni özellikleri ile de yüzleri güldürüyor. Hal ne kadar böyle olsa da bazı kişiler ise kalıcı, geçici İnstagram dondurma ve silme işlemini sık sık araştırıyor. Mobilden bu işlem yapılamadığı için ‘’ linki nerede’’ sorusu da cevabını arıyor. 2019 İnstagram dondurma işleminin yanı sıra, hesabı geçici olarak kapatma ve silme işlemini de adım adım bu başlık altından öğrenebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 17.8.2019 10:08 Güncelleme Tarihi: 17.8.2019 10:08
INSTAGRAM DONDURMA: İnstagram hesabı dondurma, silme ve kapatma işlemleri nasıl yapılır?

Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformu her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Peş peşe gelen yenilikler de bunun en başlıca nedeni oluyor. Her ne kadar kullanıcı rakamları artsa da birçok kişi gün içerisinde Instagram hesabı silme işlemlerini araştırıyor. Kimi geçici olarak kapatmak için kimisi ise bir süreliğine dondurma işlemini yapmak istiyor. Instagram dondurma işlemini adım adım bu başlık altından öğrenebilirsiniz. İnstagram hesabı kapatma, silme ya da geçici olarak dondurma linki buradan bulabilirsiniz.

INSTAGRAM DONDURMA İŞLEMLERİ

Instagram kullanan milyonlarca kişi içerisinde birçok vatandaş geçici olarak dondurma işlemi yapıyor. Çok fazla vakit geçirdiğini fark eden ya da farklı nedenlerden dolayı ınstagram hesabı silme linki arayanlar doğru yerdeler. Instagram dondurma için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

INSTAGRAM HESAP DONDURMA İÇİN TIKLAYINIZ

INSTAGRAM HESABI SİLME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Instagram hesap dondurma işlemi yapmak isteyenlerin yanı sıra birçok kişide hesabı tamamen silmek istiyor. Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra hesabı neden silmek istediğinizi belirterek bu işlemi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

BİLGİSAYARDAN INSTAGRAM'A NASIL FOTOĞRAF YÜKLENİR? - NASIL FOTOĞRAF ATILIR?

INSTAGRAM HESABI SİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

INSTAGRAM HESABI GEÇİCİ KAPATMA

Instagram'ın resmi internet sitesinden yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de hesabı geçici olarak kapatmaktır. Bu işlemi yaparken şu sorular size yöneltilecek;

Hesabı neden kapatmak istiyorsun?

  • Kullanmaya başlamakta zorlandım
  • Gizlilikle ilgili endişelerim var
  • Çok fazla reklam var
  • İkinci bir hesap açtım
  • Ara vermek istiyorum
  • Çok zamanımı alıyor
  • Bir şeyi kaldırmak istiyorum
  • Takip edecek kişiler bulamıyorum
  • Diğer

Yukarıda yer alan seçeneklerden birisini işaretledikten sonra şifrenizi de girerek hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz.

INSTAGRAM NE ZAMAN KURULMUŞTUR?

Instagram 5 Ekim 2010 tarihinde IOS için ücretsiz bir uygulama olarak Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kuruldu. Uygulamanın bu kadar sevilmesinin ilk nedeni, içerisinde bulundurduğu 11 fotoğraf filtresiyle çekilen fotoğrafları daha güzel hale getirmesidir.

INSTAGRAM'IN ÖZELLİKLERİ

Fotoğraf Paylaşımı: Instagram filtrelerini kullanarak takipçileriniz ile dilediğiz fotoğrafı anlık olarak paylaşabilirsiniz.

Direkt Mesaj: Instagram üzerinden istediğiniz kişilerle özel olarak mesajlaşabilirsiniz.

Canlı Yayın: 1 saate kadar sınırlı olan sürede canlı yayın açabilir ve takipçilerinizle anlık etkileşime geçebilirsiniz.

Hikayeler (Stories): 24 saat süreli fotoğraflar ve videolar paylaşabilirsiniz. Hikâyelerinizi ilgi çekici hale getirmek için yer bildirimi, gif, etiket, emoji ya da yazı ekleyebilirsiniz.

INSTAGRAM'I İNGİLİZCE'DEN TÜRKÇE'YE ÇEVİRME! INSTAGRAM'DA TÜRKÇE DİL AYARI NASIL YAPILIR?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
INSTAGRAM DONDURMA: İnstagram hesabı dondurma, silme ve kapatma işlemleri nasıl yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN