Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En güzel, anlamlı ve resimli ile sözleri yayınlandı! Haftanın kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları 2019

Mübarek Cuma gününün gelişi ile beraber mutluluk ve huzur duyguları aynı anda yaşanıyor. Her hafta olduğu gibi bugün de, milyonlarca yurttaş en yeni, anlamlı, resimli ve sözleri ile sevdiklerini hatırlamayı göz ardı etmiyor. Deprem tedirginliğinin ardından yakınları için birbirinden farklı görseller ile mesajları arayan bireyler, günün ilk saatlerinden bu yana araştırmalarını gerçekleştiriyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde, kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları ve sözleri görsellerine yer verirken; dualı ve ayetli resimleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasına ekledik. İşte, 27 Eylül 2019 için eş, dost, akraba ve nicesine WhatsApp, Facebook, Instagram ya da çeşitli sosyal medya üzerinden gönderebileceğiniz görseller... Birbirinden farklı, ayetli ve yeni Cuma mesajları ve sözleri sabah.com.tr'de!

Giriş Tarihi: 27.9.2019 10:12 Güncelleme Tarihi: 27.9.2019 10:13
En güzel, anlamlı ve resimli Cuma mesajları ile sözleri yayınlandı! Haftanın kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları 2019

Hayırlı Cumalar! Bir Cuma gününe girmenin daha huzurunu yaşıyor, mutluluğunu sevdiklerimiz ile paylaşıyoruz. Deprem tedirgliğine rağmen her vakit olduğu gibi, bugün de eller semaya açılacak; dualar ile ibadetler gerçekleştirilecek. Korkutan depremin ardından bu anlamlı günün coşkusunu eş, dost, akraba ve sevdiklerine de yaşatmak ve ulaştırmak isteyen milyonlarca Müslüman, kısa, uzun, ayetli ve dualı seçenekleri ile resimli ve sözleri için araştırmalarını Google üzerinde yoğunlaştırdı. Öyle ki, gece saatlerinden itibaren tebrik mesajları hakkında araştırmalar bir hayli artış gösterdi. Gerek WhatsApp gerekse çeşitli Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden göndermek için ve sözleri araştıran vatandaşlar, yakınlarını hatırlayıp depremin tedirginliğini bir nebze olsun düşürmek istiyor.

2019 EN GÜZEL, KISA, UZUN VE RESİMLİ CUMA MESAJLARI 27 EYLÜL

Haberimizin detaylarından, birbirinden farklı seçenekleri ile ve sözleri görsellerine ulaşabilir, dua ve ayet içerenlerini sevdiklerinize iletebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
En güzel, anlamlı ve resimli Cuma mesajları ile sözleri yayınlandı! Haftanın kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları 2019
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN