Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın kısa, uzun ve resimli ile sözleri yayınlandı! 2019 En güzel ve yeni, resimli Cuma mesajları ve sözleri!

Her hafta olduğu gibi, bu hafta da Cuma gününde Müslümanlar sevdiklerine göndermek için resimli ve sözlerini araştırıyorlar. En güzel resimli Cuma mesajlarını haberimizde sizler için derledik. Seçtiğini resimli Cuma mesajı, duaları ve sözlerini , Facebook Messenger ya da MMS yolu ile sevdiklerinize kolayca gönderebilirsiniz. İşte yeni resimli Cuma mesajları ve sözleri… Hayırlı cumalar!

Giriş Tarihi: 11.10.2019 06:51 Güncelleme Tarihi: 11.10.2019 09:05
Haftanın kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları ile sözleri yayınlandı! 2019 En güzel ve yeni, resimli Cuma mesajları ve sözleri!

En güzel resimli Cuma mesajları ile sevdiklerinizi hatırlayın! Müslümanlar, yeni bir Cuma gününe daha erişmenin mutluluğunu yaşıyor. İslam aleminin bayramı olan Cuma günleri, yapılan farz ibadetlerin yanı sıra sünnetler de büyük önem taşıyor. Sevdiklerini mutlu etmek isteyen ve kırgınların barıştığı bir gün olan Cuma gününde, yakınlarını hatırlamak ve selamını göndermek isteyenler resimli Cuma mesajlarını araştırıyorlar. Haberimizde en güzel resimli cuma mesajlarını sizler için derledik.

DUALI, RESİMLİ CUMA MESAJLARI VE SÖZLERİ

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları ile sözleri yayınlandı! 2019 En güzel ve yeni, resimli Cuma mesajları ve sözleri!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN