Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2019 Mevlid ve sözleri ile dostlarınıza ulaşın! İşte en yeni ve anlamlı resimli mevlit kandili ve !

Müslüman dünyasında en çok aranan konulardan biri de; 2019 yeni resimli Mevlid ! Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber efendimiz Hz. Muhammed'in (sav) dünyaya geliş yıl dönümünde dualar edilecek eller semaya yükselecek, camiler dolup taşacak. En güzel kandil mesajları için doğru adrestesiniz. kutlama mesajları gerekse en anlamlı kandil sözlerini haberimizde bulabilirsiniz. 8 Kasım Cuma resimli kandil mesajları konusunda araştırma yapan sizler, isterseniz Whatsapp yoluyla dilerseniz Instagram yoluyla dilerseniz de Facebook ve Twitter yoluyla uzaktaki akrabalarınıza ve tüm sevdiklerinize en güzel 2019 kandil mesajlarını gönderebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 8.11.2019 12:06 Güncelleme Tarihi: 8.11.2019 12:07
2019 Mevlid Kandil mesajları ve sözleri ile dostlarınıza ulaşın! İşte en yeni ve anlamlı resimli mevlit kandili ve Cuma mesajları!

Bu mübarek ve kutlu gecede yüce Allah'ın hürmetine sığınıyoruz. Allah (c.c) dualarınızı, ibadetlerinizi kabul eylesin. Müslüman alemi açısından en mübarek günler arasında yer alan hakkında özel hazırladığımız sizleri bekliyor.Peygamber efendimizin dünyaya geldiği gecenin hayrı ve nuru bizleri gece boyunca rahmetli kılacak. Aile büyükleri, akrabalar ve uzaklarda yaşayan dostlar bu mübarek gece içerisinde mutlaka aranmalıdır. 8 Kasım içerisinde en yeni ve en anlamlı kısa ve uzun kandil sözleri haberimizde...

8 KASIM 2019 RESİMLİ MEVLİD KANDİL MESAJLARI...

Bu seneki Mevlid Kandilinin Cuma gününe denk gelmesi İslam alemindeki çoşkunun daha da artmasına neden oldu. Bugün hem Cuma namazında eller semaya yükselecek, camiler dolacak, ibadetler yerine getirilecek. Aynı zamanda akşam ve yatsı namazlarında da kılınacak namazlar oldukça hayırlı olacak. Allah tüm ibadetlerimizi daimi kabul eylesin...

ARKADAŞINA GÖNDER
2019 Mevlid Kandil mesajları ve sözleri ile dostlarınıza ulaşın! İşte en yeni ve anlamlı resimli mevlit kandili ve Cuma mesajları!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN