Türkiye'nin en iyi haber sitesi

programındaki esrarengiz Mehmet Avcı cinayetinden haberi geldi: Cinayet gecesi hakkında şoke eden sözler

Giriş Tarihi: 3.12.2019 09:10 Güncelleme Tarihi: 4.12.2019 02:19
Müge Anlı programındaki esrarengiz Mehmet Avcı cinayetinden son dakika haberi geldi: Cinayet gecesi hakkında şoke eden sözler

, konuşmaya başlayarak "Şimdi zaten Mehmet Bey'le ilgili Fatih Özayman'ın bir çekincesi yok. Mehmet Avcı'yı sevdiğini söylüyor. Fakat Ergül Avcı devreye giriyor. Fatih Özayman verdiği ifadesinde 'Bazı problemler olduğu için' gitmediğini söylüyor" sözlerini kullandı.

Fatih Özayman söz alarak, Mehmet Avcı ile aralarındaki borç durumuna açıklık getirdi. Özayman, Mehmet Avcı'dan 150 TL'ye ceviz aldığını ve kendisine erzak getirdiğini söyledi. Özayman, bir sene boyunca aldığı erzaklardan hiçbir benzin parası almadığını ifade ederken; Mehmet Avcı'nın kendisine verdiği 10'ar liraları yazdığını ve 400 liralık bir borç çıkardığını belirtti.

Özayman, dayısı Avcı'nın kendisine yaptığı bu muameleyi doğru bulmadığını ve bunu da onunla yüz yüze konuşarak aktardığını canlı yayında söyledi. Fatih Özayman, bunun iki sene önce yaşandığını sözlerine ekledik.

Müge Anlı da '2 sene önceki bu problemden sonra niye gidiyorsun da Mehmet Avcı ölmeden iki gün önce yüz lira borç istiyorsun?' sorusunu yöneltti. Anlı, 'Hayır senin bir borcun varsa neden bir daha borç istiyorsun? Hatta onun üzerinde de yok, gidip lokantadan isteyip sana veriyor' şeklinde sorularını yineledi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Müge Anlı programındaki esrarengiz Mehmet Avcı cinayetinden son dakika haberi geldi: Cinayet gecesi hakkında şoke eden sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN