Türkiye'nin en iyi haber sitesi

olayında gelişmesi! İddialar şoke etti, stüdyo karıştı!

ekranlarının reytingleri alt üst eden programı 'da işlenen olayı gelişmeleri yakından takip ediliyor. 11 yıl önce Erzincan Çayırlı'daki köyünde kaybolan Celalettin Polat olayı araştırılırken 4 çocuk babası adamın kaybının üzerinde 11 yıl geçti. Ağabey'i Sebahattin Polat'a Ekim ayında gelen telefon ile olay bambaşka bir boyut kazanırken kimin nereden aradığı ise bilinmiyordu. Müge Anlı'nın bugünkü (4 Aralık Çarşamba 2019) canlı yayınına katılan Celalettin Polat'ın oğlu çarpıcı iddialarda bulurken konu ile ilgili gelen ayrıntıları ise kan dondurdu. Aynı zamanda bahçedeki iskeletin Celalettin Polat'a ait olduğu iddiası ise gündemi epey karıştırdı. İşte Müge Anlı Celalettin Polat olayı ile ilgili son dakika gelişmesi!

Giriş Tarihi: 4.12.2019 17:40 Güncelleme Tarihi: 4.12.2019 17:41 ABONE OL
Müge Anlı Celalettin Polat olayında son dakika gelişmesi! İddialar şoke etti, stüdyo karıştı!

'da bir süredir işlenen olayı izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Olayın ayrıntıları gündeme damga vururken canlı yayından ortaya atılan iddialar kan dondurdu. Bugünkü canlı yayına katılan Celalettin Polat'ın oğlunun çarpıcı açıklamaları izleyicinin ağzını açıkta bırakırken 11 yıl önce kaybolan Celalettin Polat'a ne olduğu merak ediliyor. 11 yıl önce Erzincan Çayırlı'daki köyünde kaybolan 4 çocuk babası adamın kaybı ile ilgili gelişmesi yaşandı.

MÜGE ANLI CELALETTİN POLAT OLAYINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

11 yıl önce kaybolan Celalettin Polat olayı hakkında Müge Anlı'nın programında yaşanan son dakika gelişmesi izleyici ekrana kilitledi. Konu ile ilgili ayrıntılar dehşete düşürürken izleyenler şoka uğradı.

İşte ayrıntılar…

ARKADAŞINA GÖNDER
Müge Anlı Celalettin Polat olayında son dakika gelişmesi! İddialar şoke etti, stüdyo karıştı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN