Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nasıl yapılır? 2020 Türkçe hesap dondurma, silme, kapatma işlemi

Son yılların en popüler sosyal medya platformu bitmek bilmeyen yenilikleri ve özellikleri sayesinde her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Mark Zuckerberk’in satın almasının ardından inanılmaz bir çıkış yaşayan , şu an Türkiye ve dünya üzerinde en çok kullanıcıya sahip sosyal medya ağı olarak dikkatleri çekiyor. Durum ne kadar böyle olsada çeşitli nedenlerden dolayı işlemi yapan birçok kişi bulunuyor. Uygulama üzerinden yapılamaması nedeniyle merak edilen bu işlemin tüm ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. Peki, Instagram dondurma, silme, kapatma işlemi nasıl yapılır? İnstagram geçici ve kalıcı hesap dondurma linki Türkçe hali sabah.com.tr’de!

Giriş Tarihi: 31.1.2020 11:43 Güncelleme Tarihi: 14.2.2020 12:31 ABONE OL
Instagram dondurma nasıl yapılır? 2020 Türkçe Instagram hesap dondurma, silme, kapatma işlemi

Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformu her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Peş peşe gelen yenilikler de bunun en başlıca nedeni oluyor. Her ne kadar kullanıcı rakamları artsa da birçok kişi gün içerisinde Instagram hesabı silme işlemlerini araştırıyor. Kimi geçici olarak kapatmak için kimisi ise bir süreliğine dondurma işlemini yapmak istiyor. Instagram dondurma işlemini adım adım bu başlık altından öğrenebilirsiniz. İnstagram hesabı kapatma, silme ya da geçici olarak dondurma linki buradan bulabilirsiniz.

INSTAGRAM DONDURMA NASIL YAPILIR?

Instagram kullanan milyonlarca kişi içerisinde birçok vatandaş geçici olarak dondurma işlemi yapıyor. Çok fazla vakit geçirdiğini fark eden ya da farklı nedenlerden dolayı ınstagram hesabı silme linki arayanlar doğru yerdeler. Instagram dondurma için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram dondurma nasıl yapılır? 2020 Türkçe Instagram hesap dondurma, silme, kapatma işlemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN