Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve 'de bugün okullar tatil mi? Kırıkkale ve Konya'da Çarşamba okullar tatil olacak mı?

Yurt genelinde etkili olan yağışı İç Anadolu'nun kalabalık şehirlerinden olan ve 'da da hayatı olumsuz etkiliyor. İlçelerde ve şehir genelinde yağan kar, gündelik hayatın yanında eğitim öğretim üzerinde de kar tatili aksaklıklarına sebep oluyor. Tam bu noktada, her iki şehirde yaşayan on binlerce öğrenci 'Kırıkkale ve Konya'da yarın okullar tatil mi?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, 12 Şubat 2020 Çarşamba Konya ve Kırıkkale'de okullar yarın tatil olacak mı? MEB ve Valilik'ten açıklama yapıldı mı? Hava durumu bilgileri ile son dakika detaylarını sizler için derledik.

Giriş Tarihi: 12.2.2020 01:53 Güncelleme Tarihi: 12.2.2020 01:53 ABONE OL
Konya ve Kırıkkale'de bugün okullar tatil mi? Kırıkkale ve Konya'da Çarşamba okullar tatil olacak mı?

Şubat ayı itibarı ile soğuk hava dalgası etkisini arttırırken kar yağışı da hemen hemen her bölgemizde görülüyor. İç Anadolu'nun kalabalık şehirlerinden olan Kırıkkale ve Konya'da da kar yağışı etkisini göstermekte ve gündelik hayat üzerinde birçok durumu olumsuz etkilemekte. Bu doğrultuda, her iki şehirde de yaşayan on binlerce öğrenci ise 'Konya ve Kırıkkale'de okullar yarın tatil mi?' sorusunun yanıtını araştırıyor.

KIRIKKALE VE KONYA'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Peki, MEB veya Valilik tarafından 12 Şubat 2020 Çarşamba günü için Konya ve Kırıkkale için kar tatili açıklaması yapıldı mı? Haberimizin detaylarından konuya yönelik bilgi edinebilir; hava durumu detayı ile son dakika açıklaması olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Konya ve Kırıkkale'de bugün okullar tatil mi? Kırıkkale ve Konya'da Çarşamba okullar tatil olacak mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN