Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En güzel ve resimli ile sözleri 3 Nisan 2020: Kısa, anlamlı ve ile

Yeni haftanın resimli ve sözleri burada! Müslümanlar, yeni bir Cuma gününe erişmenin buruk sevincini yaşıyor. Corona virüsü yayılımını engellemek için dini konu ve organizasyonlarda da ciddi tedbirler alındı ve Cuma namazı bir süreliğine camilerde cemaatle kılınmayacak. Ancak insanlar, sevdiklerinin bu mübarek gününü de tebrik etme için ve sözlerini araştırıyorlar. En güzel resimsiz ve resimli Cuma mesajları ve sözlerini haberimizde derledik. Buradan seçmiş olduğunuz resimli Cuma mesajı ile , Facebook Messenger ya da yolu ile sevdiklerinize dileyebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 3.4.2020 06:37 Son Güncelleme: 3.4.2020 06:38 ABONE OL
En güzel ve resimli cuma mesajları ile sözleri 3 Nisan 2020: Kısa, anlamlı ve resimli Cuma mesajları ile Hayırlı Cumalar

En güzel resimli Cuma mesajları ve sözleri haberimizde! Türkiye'de de etkili olan KOVİD-19 salgını nedeniyle Cuma namazı bir süre camide kılınmayacak. Ancak, resimli Cuma mesajları ve sözleri ile sevdiklerinize hayırlı cumalar dileyebilirsiniz. Sabah.com.tr olarak en güzel resimsiz ve resimli Cuma mesajları ile sözlerini burada derledik. Beğendiğiniz resimli Cuma mesajı veya sözünü haberimizden seçebilir, Whatsapp ya da SMS yolu ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

RESİMLİ CUMA MESJALARI VE SÖZLERİ BURADA – HAYIRLI CUMALAR

Haberimizde ilerleyerek, en güzel resimli Cuma mesajları ve sözlerini bulabilirsiniz. Bu mesajlar arasından seçtiklerinizi sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

İşte resimli Cuma mesajları…

ARKADAŞINA GÖNDER
En güzel ve resimli cuma mesajları ile sözleri 3 Nisan 2020: Kısa, anlamlı ve resimli Cuma mesajları ile Hayırlı Cumalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA