Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son Dakika Haberi: corona virüsü haritası! İl il vaka sayısı yayınlandı! 2 Nisan Bugün , , ve illere göre corona virüsü vaka sayısı kaç oldu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı’nın ardından koronavirüs (kovid-19) salgını ile ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. ’de 11 Mart’ta ilk kez görülen corona virüsü salgınında son durumu harita üzerinde kamuoyu ile paylaştı. Bakan Koca, Türkiye’de corona virüsü nedeniyle 63 kişinin daha vefat ettiğini söylerken hayatını kaybedenlerin toplam sayısının ise 277’ye yükseldiğini belirtti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, , , , Bursa, Konya, Kocaeli, Samsun ve il il corona virüsü ölü ve vaka sayılarını da ilk kez Türkiye haritası ile paylaştı. Peki, 2 Nisan Türkiye’de hangi illerde kaç corona virüsü vakası var? İşte illere göre corona virüsü vaka sayısı! Son dakika haberinin detayları şöyle…

Giriş Tarihi: 2.4.2020 15:42 Son Güncelleme: 2.4.2020 22:02 ABONE OL
Son Dakika Haberi: Türkiye corona virüsü haritası! İl il vaka sayısı yayınlandı! 2 Nisan Bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve illere göre corona virüsü vaka sayısı kaç oldu?

ve tüm dünyanın mücadele ettiği corona virüsü (kovid-19) salgını ile ilgili son dakika haberleri peş peşe geliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün akşam yaptığı açıklamada corona virüsü ölüm ve vaka sayılarındaki son durumu kamuoyu ile paylaştı. Yapılan açıklamaya göre Türkiye genelinde vaka sayısı 15. 679 olurken, vefat edenlerin sayısı ise 277'ye yükseldi. 979 hastanın da yoğun bakımda tedavileri sürüyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il il corona virüsü vaka sayısını da ilk kez Türkiye haritası ile açıkladı. , , , Bursa, Konya, Kocaeli, Isparta, Sakarya, Adana ve Samsun corona virüsün en çok görüldüğü iller olarak dikkat çekti. Peki, 2 Nisan Türkiye'de hangi illerde kaç corona virüsü vakası var? İşte son dakika haberinin ayrıntıları

CORONA VİRÜSÜ VAKA VE ÖLÜ SAYISINDA SON DURUM

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bili Kurulu Toplantısı'nın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, '' Son 24 saatte yapılan test sayısı 14 bin 396, vaka sayısı 2 bin 148. Hayatını kaybedenlerin sayısı 63. Toplam 333 hastamız iyileşti. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı 277 oldu'' dedi.

TÜRKİYE'DE İL İL CORONA VİRÜSÜ VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Kocaeli, Isparta, Sakarya, Adana ve Samsun'da corona virüsü vaka sayılarını açıkladı.

İşte il il corona virüsü vaka ve ölü sayısı;

ARKADAŞINA GÖNDER
Son Dakika Haberi: Türkiye corona virüsü haritası! İl il vaka sayısı yayınlandı! 2 Nisan Bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve illere göre corona virüsü vaka sayısı kaç oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA