Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kısa, öz ve resimli ile sözleri 3 Nisan 2020: Anlamlı, yeni ve ile Hayırlı !

Bir cuma gününe daha erişmenin huzuru yaşarken koronavirüsü nedeni ile cuma namazının kılınamayacak olmasının derin üzüntüsü yaşanıyor. Vatandaşlar bugün de, en yeni, anlamlı, bayraklı ve resimli ile sevdiklerini hatırlamayı ihmal etmiyor. Sevdikleri için birbirinden farklı görseller ile Hayırlı ve sözleri arayan yurttaşlar, günün ilk saatlerinden itibaren sorgulamalarını yapıyor. Haberimizde, kısa, uzun, yeni ve ve sözleri görsellerine yer verirken; dualı ve ayetli resimleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasına ekledik. 3 Nisan 2020 eş, dost, akraba ve nicesine WhatsApp, Facebook, Instagram ya da çeşitli sosyal medya üzerinden gönderebileceğiniz görseller sabah.com.tr'de! İşte, birbirinden farklı, ayetli, bayraklı ve resimli Cuma mesajları 3 Nisan 2020...

Giriş Tarihi: 3.4.2020 11:07 Son Güncelleme: 3.4.2020 11:11 ABONE OL
Kısa, öz ve resimli Cuma mesajları ile sözleri 3 Nisan 2020: Anlamlı, yeni ve resimli Cuma mesajları ile Hayırlı Cumalar mesajı!

Hayırlı Cumalar... Mübarek bir Cuma gününe erişmenin daha huzuru paylaşılırken yeni tip koronavirüsü salgını nedeni ile cuma namazının kılınamayacak olmasının derin üzüntüsü yaşanıyor. Bu anlamlı günün huzurunu eş, dost, akraba ve sevdiklerine de yaşatmak, ulaştırmak isteyen milyonlarca vatandaş, yeni, kısa, uzun, yazılı, ayetli ve dualı seçenekleri ile resimli için sorgulamalarını Google üzerinde arttırdı. Günün ilk ışıklarından itibaren, Hayırlı hakkında araştırmalar en üst düzeye ulaştı. WhatsApp ya da çeşitli sosyal medya platformları üzerinden göndermek için 2020 yeni, ve sözleri araştıran Müslümanlar, yakınlarını hatırlayıp hatırlatmak istiyor.

FARKLI, BAYRAKLI VE RESİMLİ CUMA MESAJLARI İLE SÖZLERİ 3 NİSAN 2020

Haberimizin detaylarından, birbirinden farklı seçenekleri ile yeni, anlamlı, kısa, uzun Cuma mesajları ve sözleri görsellerine ulaşabilir, dua, ayet ve bayrak içerenlerini sevdiklerinize iletebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kısa, öz ve resimli Cuma mesajları ile sözleri 3 Nisan 2020: Anlamlı, yeni ve resimli Cuma mesajları ile Hayırlı Cumalar mesajı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA