Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MESAJLARI! Resimli mesajı! 2020 Haftanın Kısa, Uzun, Anlamlı ve Yeni yayınlandı

Müslüman âlemi bir gününe daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Ülkemizin corona virüsü ile mücadele ettiği zorlu dönemde bugünün anlamı ve önemi de bir başka oluyor. Camilerde toplu halde namaz kılınamasa da milyonlarca kişi evlerinde öğle namazını kılarak ellerini semaya açacak. Zor günlerin geride kalması için dualar ve ibadetler edilecek. Resimli ve Hayırlı Cuma mesajı seçenekleri ile de sevdiklerinize güzel dileklerinizi gönderebilirsiniz. Cuma mesajları 2020 yeni ve resimli en güzel sözlere bu başlık altın ulaşabileceksiniz. İşte en güzel, kısa, uzun, anlamlı Cuma mesajları ve sözleri!

Giriş Tarihi: 10.4.2020 11:31 Son Güncelleme: 10.4.2020 11:31 ABONE OL
CUMA MESAJLARI! Resimli Hayırlı Cumalar mesajı! 2020 Haftanın Kısa, Uzun, Anlamlı ve Yeni Cuma mesajları yayınlandı

İslam âlemi için mühim bir yere sahip olan bir günü daha geldi, çattı. Camilerde Cuma namazının kılınamayacak olması yürekleri burkarken, bugün milyonlarca kişi evlerinde öğle namazını eda edecek. Eller semaya yükselecek ve corona virüsü salgınının en hızlı şekilde ortadan kalkması için dualar edilecek. Resimli ve mesajı seçenekleri ile bu zor günlerde sevdiklerinize tebessüm ettirebilir, dua dolu dileklerinizi iletebilirsiniz. 2020 Yeni Cuma mesajları birçok seçenekler ile bu haftada burada. İşte resimli, kısa, uzun, anlamlı, yeni Cuma mesajları ve Hayırlı Cumalar mesajı!

RESİMLİ CUMA MESAJLARI 2020 YENİ

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz en yeni ve anlamlı Cuma mesajları seçenekleri bu haftada sabah.com.tr'de. En güzel dua dolu dileklerinizi iletebileceğiniz Cuma mesajları için ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

HAYIRLI CUMALAR MESAJI

Sosyal medyada sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın Cuma gününü toplu olarak tebrik edebileceğiniz ''Hayırlı Cumalar'' sözleri sizlerle…

İşte en güzel seçenekler;

ARKADAŞINA GÖNDER
CUMA MESAJLARI! Resimli Hayırlı Cumalar mesajı! 2020 Haftanın Kısa, Uzun, Anlamlı ve Yeni Cuma mesajları yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA