Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? 4 Mayıs

4 Mayıs çekilişini yakından takip eden vatandaşlar, geçen hafta üç kişinin bildiği sonuçları büyük bir merak içerisinde bekliyor. Geçtiğimiz hafta 925. kez gerçekleşen On Numara çekilişinde 10 bilen kişi sayısı üç olmuş ve büyük ikramiye 148.307,05 TL kazandırmıştı. 9 bilen kişi sayısı ise 93 olmuştu. Peki, 926. hafta saat kaçta açıklanacak? İlgili sonuçlar açıklandıktan sonra 4 Mayıs MPİ On Numara bilet sorgulama işlemlerinizi haberimizin içerisindeki panel aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 4.5.2020 14:23 Son Güncelleme: 4.5.2020 14:25 ABONE OL
On Numara çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? 4 Mayıs On Numara sonuçları MPİ bilet sorgulama

On Numara sonuçları hakkında araştırmalarını sürdüren milyonlarca vatandaş heyecanlı ve umutlu bekleyişini sürdürüyor. Geçen hafta 148.307,05 TL'lik büyük ikramiyenin üç kişiye çıkması neticesinde On Numara biletlerine olan ilgi daha da arttı.

ON NUMARA SONUÇLARI 4 MAYIS SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK? MPİ BİLET SORGULAMA EKRANI

On Numara çekilişi her zaman olduğu gibi bu hafta da 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü Ankara'da Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15'te gerçekleştirilecek ve akabinde sonuçları açıklanacak.

MPİ BİLET SORGULAMA EKRANI VE KAZANAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

ARKADAŞINA GÖNDER
On Numara çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? 4 Mayıs On Numara sonuçları MPİ bilet sorgulama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA