Türkiye'nin en iyi haber sitesi

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! ile ekranı

İdaresi (MPİ) tarafından her hafta Pazartesi günleri çekilişi yapılan On Numara oyununun 934. Hafta şanslı numaraları 29 Haziran 2020 Pazartesi (bugün) yapılan canlı çekilişle belli oldu. Bugünkü çekiliş için kazandıran numaraları doğru tahmin etmek ve hayallerindeki büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen şans oyunu severler haftanın şanslı numaralarını öğrenmek isteyerek 934. hafta MPİ On Numara sonuçları açıklandı mı? sorusunun cevabını arıyor. İşte ekranı…

Giriş Tarihi: 30.6.2020 07:09 Son Güncelleme: 30.6.2020 07:10 ABONE OL
On Numara sonuçları belli oldu! Milli Piyango 29 Haziran On Numara çekiliş sonuçları MPİ ile hızlı bilet sorgulama BURADA!

MPİ'nin ( İdaresi) haftalık olarak Pazartesi günleri çekilişini düzenlediği On Numara'nın 934. Hafta şanslı numaraları bugün (29 Haziran 2020 Pazartesi) yapılan canlı çekilişle birlikte belirlendi. Kazandıran numaraları doğru bilmek ve büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen şans oyunu severler 934. Hafta şanslı numaralarına ilişkin MPİ 29 Haziran On Numara sonuçları açıklandı mı? sorusuyla araştırmalarını sürdürüyor.

ON NUMARA SONUÇLARI (29 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ)

934. hafta MPİ On Numara 29 Haziran çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15'te yapılan canlı çekilişle belli oldu. İşte haftanın şanslı numaraları...

On Numara sonuçları belli oldu! Milli Piyango 29 Haziran On Numara çekiliş sonuçları MPİ ile hızlı bilet sorgulama BURADA!

MPİ 934. hafta On Numara sonuçları şöyle: 39 - 7 - 21 - 72 - 29 - 58 - 37 - 45 - 75 - 48 - 28 - 33 - 10 - 62 - 79 - 66 - 2 - 46 - 52 - 70 - 19 - 71


ON NUMARA BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

ON NUMARA HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

On Numara sonuçları belli oldu! Milli Piyango 29 Haziran On Numara çekiliş sonuçları MPİ ile hızlı bilet sorgulama BURADA!
ARKADAŞINA GÖNDER
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango ile 29 Haziran On Numara çekiliş sonuçları MPİ ile hızlı bilet sorgulama ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA