Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uzmanların görüşü: Eklem Ağrıları ve Kireçlenme için Balık Yağı!

Romatizma ve Kireçlenme belirtileri, tedavisi?

Giriş Tarihi: 9.6.2010
Artrit ( romatizma ) yani eklem iltihaplanmasının en yaygın biçimi olan Osteoartrit, eklem dejenerasyonu ve kıkırdak kaybı ile tanımlanır. Eklem ağrılarına ve hareketlerin kısıtlanmasına sebep olan hastalık Osteoartrit riski, halk dilinde bilinen adıyla Kireçlenme, ileri yaş, obesite, genetik yatkınlık, kadınlarda menopoz dönemleri ve mesleki faktörler gibi sebeplerle iki kat artar.

Kireçlenme belirtileri
, sabah erken saatlerde hafif tutulma, eklem kullanımı ile artan ağrı ya da eklem işlevinde azalmadır. Yaş ilerledikçe eklemlerde olan yıpranmalar zamanla eklem yapısının bozularak işlevini yitirmesine neden olur. Vücudumuzdaki diğer dokuların aksine eklem dokusu kendi kendisini yenileyici özelliğe sahip değildir. Mutlaka dışarıdan bir takviye almak gereklidir.

Eklem ağrılarını önleyen ve kıkırdak hasarlarını tamir eden özel formülasyon hakkında bilgi için tıklayın!

Başlarda hafif şiddetle başlayan eklem ağrıları zamanla dayanılmaz hale gelir. Yürürken, otururken hatta yataktan kalkarken hareketsiz kalmanıza bile sebep olur. "Romatizma" ya da "Kireçlenme" olarak bilinen bu ağrılar yüzünden hayatınız kısıtlanır. En basit işlerinizde bile yardım almak zorunda kalabilirsiniz...
AKTIVON içeriğindeki balık yağını kullanarak ağrılarınıza 2 ay gibi kısa bir sürede kalıcı çözüm sunuyor.

Ağrı, ödem gibi sorunları gideren, eklemlerin rahat hareket etmesini sağlayan Aktivon kullanımı hakkında bilgi almak için tıklayın!

Son dönemde eklem ağrıları olan hasta sayısının artmasıyla birlikte, balık yağının mucizevi sonuçları uzmanlar tarafından araştırma konusu haline gelmiştir.

Yıllardır bildiğimiz alabalık mucizesini dizlerimize veya ağrıyan eklem bölgelerimize uygularken kötü kokudan ve uygulamadaki zorluklardan yakınıyorduk. Balık yağı eklem ağrılarını giderici özellik taşır. Bu işlevinin yanı sıra ağrının temel kaynağı ödem ve şişlik gibi hareket etmemizi kısıtlayan birçok faktörü de yok etmesi uzmanları yeni bir formül üretmeye itmiştir.

Aktivon Glukozamin Kondroitin-MSM- Balık Yağı-Boswellia özel ve güçlü formülasyonu ile; Osteoartrit (kireçlenme), romatoid artrit (iltihaplı eklem hastalığı) v.b. romatizmal hastalıkların tedavisinde ve incinme, burkulmada destekleyici olarak kullanılan gıda takviyesidir.

Aktivon
Aynı Zamanda Seçkin Eczanelerde! İster tıklayın siparişinizi verin, kapınıza 3 saatte gelsin, ister en yakın eczaneye uğrayın.
Daha detaylı bilgi için 7/24 aktif sipariş hattı 0 216 528 28 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Advertorial
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzmanların görüşü: Eklem Ağrıları ve Kireçlenme için Balık Yağı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN