Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bugün Alanya ekimizin ikincisi okuyucuyla buluştu... Alanya'da neler olduğunu; haberler, röportajlar ve birbirinden güzel fotoğraflarla Sabah Akdeniz'in ulaştığı tüm noktalara iletmek bize mutluluk veriyor.
Alanya temsilcimiz Hüseyin Kalaycı, istenildiğinde ne kadar iyi işler çıkarılabileceğini kanıtladı bu eklerle... Hüseyin geçen haftanın ilk gününde de çok özel bir çalışmayla Sabah Akdeniz'in manşetine imza atan isimdi.
Alanya Yabancılar Meclisi üyeleriyle tek tek görüşüp Türkiye'nin birinci gündem maddesini sordu ve Alanya'da yerleşik yaşayan yani artık her biri bizden biri olan yabancıların bakış açısıyla süreci değerlendiren bir haber oluştu.
'Çözüm sürecine yabancı desteği' başlığıyla geçen hafta Pazartesi günü manşetten yayınladığımız bu haber, haftanın en çok konuşulan manşetlerinin başında geliyordu.
Salı günü 'kentte ticari asayişin sağlanması' konusunda atılan en önemli adım manşet oldu. Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın birçok kez uyardığı esnafın kentin her köşesinde bu uyarının gereklerini yerine getirmeye başladığını 'Ceza korkusu etiketlendirdi' başlığıyla işledik.
Çarşamba gününün manşeti sıcaklardan çıktı. Meteoroloji yetkililerinin 'En sıcak yaza hazırlanın' açıklamasının ardından olası orman yangınlarıyla ilgili araştırma yapan arkadaşlarımız, 'Yangına geçit yok' manşetiyle ormancıların alarmda olduğunu, her türlü önlemin şimdiden alındığını, vatandaş da uyarıları dikkate aldığı takdirde bu yaz akciğerlerimizin yanmayacağını kamuoyuna duyurdu.
Perşembe günü Sabah Akdeniz'in manşetinde Burdur vardı. Burdur Gölü'ne vatandaş kullansın diye bırakılan 'Burdur' isimli gezi teknesinin iskele yapılmaması yüzünden kaderine terk edildiğini 'İskele yapılmadı Burdur çürüyor' başlığıyla manşete taşıdık.
Antoil'in sahibi Ali Yılmaz'ın '10 numara yağ' konusundaki ilgi çeken açıklamaları Cuma gününün manşeti oldu. Büyük tehlike yaratan bu önemli konuda önemli çalışmalar yapan polise Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün gerekli desteği vermediğini iddia eden Yılmaz'ın söyledikleri '10 numara yağ isyan ettiriyor' manşetinde tüm ayrıntılarıyla yer aldı.
Ak Parti'nin düzenlediği Kent Ekonomi Forumu'ndan çıkan Antalya ile ilgili dev projelerin ayrıntıları Cumartesi günü 'İşte Antalya'nın gelecek vizyonu' başlıklı haberle Sabah Akdeniz'in manşeti oldu.
Çok uzun süredir yakından takip ettiğimiz oda ve borsa seçimlerinin en sağlıklı verileri de 'İş dünyasında seçim heyecanı' başlığıyla Pazar gününün manşetiydi. Ertesi gün ATSO yönetimini belirleyecek olan ATSO Meclisi'ne seçilenlerin isim listesini veren tek gazete yine Sabah Akdeniz oldu.
Bir haftayı daha en özel ve en objektif haberlerle tamamladık...
Tüm Sabah Akdeniz okurlarına mutlu, sağlıklı, başarılı günler diliyorum...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN