Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gamze Cizreli'nin hayatı film oluyor

Yiyecek-içecek sektöründe 'mekan yaratıcısı' olarak bilinen ve 2007'de Ankara'da kurduğu markası Big Chefs'i dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerleyen 'nin hayatı film oluyor! Evet; yanlış okumadınız...
Kısa sürede olağanüstü bir başarıya imza atan ve birçok kadın girişimci için rol model olan Cizreli'nin hayatı beyaz perdeye taşınıyor.
Bu haberi duyunca Gamze Cizreli'yi aradım, çok heyecanlı olduğunu belirtip şunları söyledi: " profesörlerinden , Ocak ayında bir yazısında 'Gamze'nin hayatı, inişleriyle, çıkışlarıyla mutlaka bir film olmalı' deyince yapımcılar kapımı çalmaya başladı.
beni ikna etmeyi başaran yapımcı oldu."

'GAMZE HANIM'IN HAYATI BENİ ÇOK ETKİLEDİ'
Uzun zamandır bir kadın başarı hikayesi arayan ve özel projeler üreten ünlü yönetmen ve yapımcı Erdal Murat Aktaş, Cizreli'nin hayatından ilham alan sinema filminin çekimlerine yakında başlayacağını söyledi. Filmin adının 'Tarifte Aşk Var' olacağını belirten Murat Bey, "Gamze Hanım'ın hayatı, mücadelesi, duruşu, Mevlana sevgisi ve gerçekçiliği beni çok etkiledi. Tek başına dünya çapında bir marka yaratmış, gerçek bir başarı hikayesi olan çok önemli bir kadın. Kadınları ve özellikle gençleri motive edecek, sarsacak bir film hazırlıyoruz. 'Hayat cesurları sever' sloganıyla yola çıkıyoruz. Başrollerde ise; çok sürpriz ve önemli isimler olacak" dedi.
Gamze Hanım ve Murat Bey'in söylediklerine bakılırsa çok iddialı bir film geliyor...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN