Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gece hayatı sorun oldu!
Güzel sunucu ile usta televizyoncu 'nın 11 yıllık evliliği, Mart 2018'de anlaşmalı olarak tek celsede bitmişti. Boşanan çiftten aşk orucunu ilk bozan Gül Gölge olmuş; Nisan'da şarkıcı ile flört etmeye başlamıştı. Tesadüf o ki, bir süre sonra Murat Saygı da, ex eşi gibi bir şarkıcıya gönül verdi ve Neco'nun müzisyen kızı Zeynep Özyılmazel ile flört etmeye başladı. Duydum ki, Gül Gölge ile Mehmet Erdem'in yedi aylık ilişkisi, başladığı gibi sessiz sedasız bitmiş! Yakın çevrelerinin söylediğine göre; ikili, Mehmet Erdem gece çalıştığı için hayat tarzlarını uyduramamış ve ayrılmış. Ne diyelim; ikisi için de hayırlısı olsun…

YALNIZLIĞI UZUN SÜRMEDİ
70'lik çapkın Ömer Dinçkök, geçen Kasım'da kendisinden 34 yaş küçük şair, ressam ve oyuncu Eylül Deniz ile yaşadığı yasak aşkı bitirip evine dönmüştü. Ayrılığın ardından kendini sanata veren ve ilk kişisel sergisini açan Eylül Deniz'in yalnızlığı uzun sürmedi. Sakın yanlış anlaşılmasın; Deniz, flört ettikleri dönemde birkaç kez ayrılıp barıştığı Ömer Dinçkök ile tekrar barışmadı; yeni bir aşka yelken açtı. Deniz'in yeni beyaz atlı prensinin adı Baran Akın. İkilinin, yazdan bu yana devam eden mutlu mesut bir ilişkileri varmış.

ÜNLÜ SANATÇI
ONURUNA ÖZEL DAVET
Müzesi, Akbank'ın desteğiyle Şubat ayında ünlü performans sanatçısı Marina Abramovic'in büyük bir projesine evsahipliği yapacak. Akbank Yönetim Kurulu Başkanı , projenin hazırlıkları için İstanbul'a gelen sanatçı onuruna davet verdi. Davete İstanbul'un elitlerinden pek çok isim katıldı. Üç ay devam edecek projede, Abramovic'in işleriyle birlikte Türkiye'den performans sanatçılarının yeni çalışmaları ve Abramovic Metodu'nun tanıtımı da yapılacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA