Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bursaspor eski Başkanı ve Uludağ Gazozları'nın patronu Levent Kızıl, cuma akşamından başlayan bir partiyle cumartesi günü 54 yaşına girdi! Ama ne parti… Tüm 'un konuştuğu Maçakızı'ndaki parti, sabah 04.00'da bitti. Daha doğrusu bitirildi. Çünkü şikayet üzerine jandarma geldi ve müziği kestirip herkesi odalarına gönderdi! Geçen yılki doğum gününü Cannes'da kutlayan 'in bu yılki kutlama mekanı, Bodrum Maçakızı idi.

Taha Tatlıcı, Özlem Gürsel, Bilgün Dereli gibi onlarca arkadaşı, Levent Bey'in bu mutlu gününe şahitlik etmek için Maçakızı'nın tüm odalarını kapatmıştı. Herkes tanıdık olunca da, deniz kenarındaki partide eğlence tavan yaptı. Sosyal mesafenin bir kenara bırakıldığı partide, gece 02.00'dan sonra da bir ilk yaşandı ve Maçakızı'nda ilk defa Türkçe şarkılar çalmaya başladı. Türkçe müzikle doruğa çıkan eğlence, jandarma gelmeseydi sabaha kadar sürerdi herhalde. Yine dillere destan bir partiyle yeni yaşına giren Levent Bey'e ben de uzun ömürler diliyorum.

Teknesinde keyfi yerinde

10 yıl önce affettiği 17 yıllık eşi Raif Dinçkök'ün yine kendisini aldattığını öğrenen ve boşanma davası açan Esra Dinçkök, Bodrum'da tatilde. Ayrı yaşadığı eşi Raif Bey'in iki yıl önce yaklaşık 10 milyon Euro'ya satın aldığı, kendi adını taşıyan 39 metrelik motor yatında çocuklarıyla tatil yapan Esra Hanım'ın keyfi oldukça yerinde gözüküyor. Bu arada aileye yakın kaynaklar; daha önce oğulları Ali Raif ve Aslan Eser'in yüzü suyu hürmetine eşini affeden Esra Hanım'a bu kez kimsenin geri adım attıramayacağını söylüyor.

ÖRNEK CİCİ
BABA ADAYI!
Derin Mermerci ile ikizleri Lal ve Mina'nın babası 'ın boşanmak için mahkemeye başvurduklarını da; Mermerci'nin, Murat Aslan ile yasak aşk yaşadığını da herkes benden öğrenmişti. Karantina günlerinde biten pek çok aşka inat ilişkilerini devam ettiren aşıklar, ilk tatillerine çıktı. Hem de maaile… Yanlarında Derin Mermerci'nin annesi Ender Mermerci, ikizleri, ablası Tansa Ekşioğlu ve eniştesi Can Ekşioğlu da var. Ailede kabul gören, Derin Hanım'ın ikizleri ile denizde oynayan, kumda ayakları yanmasın diye su döken, kurulanmalarına yardımcı olan Murat Aslan, örnek bir cici baba olacağını eşe dosta ispatladı!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA