Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haluk-Suzan Sabancı Dinçer çifti, Temmuz ayında Covid-19 salgınında vaka ve ölüm sayısında dünyada ilk sırada yer alan ABD'ye gitmişlerdi. Dinçer çiftinin büyük cesaret gösterip ölüme meydan okumalarının nedeni, New York'ta çalışan kızları Ceyda Dinçer ve Harvard'da eğitim gören oğulları Haluk Akay Dinçer'i görmek istemeleriydi. Akılları, Türkiye'ye gelemeyen çocuklarında kalan Dinçer çifti, "Onlar gelemiyorlarsa biz gidelim" deyip soluğu New York'ta almıştı.

Ancak öğrendim ki Dinçer çifti, Covid-19 salgını nedeniyle 450 bin kişinin hayatını kaybettiği ABD'den halen dönmemiş! Herkes, salgında sınıfta kalan Amerika'dan kaçıp Covid-19 ile mücadelenin çok iyi yönetildiği Türkiye'ye gelirken, onların halen New York'ta kalmasına şaşırdım doğrusu! Üstelik salgında 40 bin 641 ölümle New York ilk sırada yer alırken… Salgından etkilenmemek için orada adeta karantina hayatı yaşayan Dinçer çifti, umarım sağ salim ülkelerine döner.

MEZARI BAŞINDA ANACAKLAR

Geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında vefat edip herkesi gözyaşlarına boğan iş insanı Mustafa Koç'un bugün vefatının beşinci yıldönümü. Daha önceki ölüm yıldönümlerinde, Mustafa Bey için Üsküdar'daki Koç Holding'de anma töreni düzenlenip mevlit okutulurdu. Ancak Covid-19 pandemisi nedeniyle holdingdeki tören bu yıl gerçekleşmeyecekmiş. Babası Rahmi Koç, kardeşleri Ömer ve Ali Koç, eşi Caroline Hanım ve kızları Esra ile Aylin; Mustafa Koç'u Zincirlikuyu'daki aile kabristanındaki mezarı başında dualarla anacakmış. Nur içinde yatsın.

'GELİN PRP'Sİ'

Gelin olacağı müjdesini 23 Kasım'da verdiğim, Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, düğün hazırlıklarına başladı. Mart'tan bu yana flört ettiği Kaan Demirağ ile 8 Ocak'ta aile arasında nişanlan Aslışah Alkoçlar, arayı açmadan 5 Şubat'ta Four Seasons Hotel'de gerçekleşecek minik bir törenle de gelin olacak. Bu özel gününde çok güzel görünmek isteyen Aslışah Alkoçlar, önceki gün doktoru Can Berktimur'un kliniğindeydi. PRP adlı cilt yenileme uygulaması yaptıran Akoçlar, bu anları "Gelin PRP'si" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMIYOR

Ünlü mücevher markası Lion Diamond'ın sahibi Öznur Yakın, Covid-19 pandemisine inat, markasını büyütüp İstinyePark'ta dördüncü mağazasını açmıştı. Yeni açtığı için sürekli İstenyeParkta'ki mağazasının başında olan Öznur Hanım'ı, dostları yalnız bırakmıyor. Gerek hayırlı olsun ziyareti gerekse alışveriş için mağazaya her gün birkaç arkadaşı uğruyor. Önceki gün de Burcu Hattat, Öykü Erdem Tanır, Burcu Cesur ve Hande Adıgüzel, Öznur Hanım'a hayırlı olsun ziyaretine gitti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA